MUŠKARAC - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

MUŠKARAC

Oceni ovaj blog
Kako biti ili kako postati muškarac koji razumije da je žena već po svojoj strukturi slabije fizičko biće...da smo različiti....da nam treba nježnost, pažnja da bismo preživljavale dan za danom....da nam je duševna hrana bitnija od bilo kakvih materijalnih dobara....da nam je potreban dodir, zagrljaj...poljubac.....osječaj da smo voljene da bismo kao ptice mogle raširiti krila i dati tu bezgraničnu ljubav koju nosimo u sebi...koja nam je podarena da bismo usrečivale i bile sretne....zašto su muškarci, velika velika većina tako bezdušni, ili da bolje kažem zašto se boje pokazati svoje osječaje....da li je to greška nas žena koje odgajamo svoje sinove, ili čija...božja, genetska....tko će ga znati....znam da postoje žene koje ne mogu podnijeti da je muškarac emocionalno slab u nekom trenutku i da im se izruguju...ali zar to nije poklon kad netko svoje emocije podijeli sa tobom....pokaže ti koliko ima povjerenja u tebe, ljubavi....koliko si mu dragocijena i koliko mu treba tvoja podrška....kao i nama...kad smo tužne, usamljene....

Pošalji "MUŠKARAC" na Facebook Pošalji "MUŠKARAC" na Google Pošalji "MUŠKARAC" na My Yahoo! Pošalji "MUŠKARAC" na Live Pošalji "MUŠKARAC" na MySpace Pošalji "MUŠKARAC" na Twitter Pošalji "MUŠKARAC" na Digg Pošalji "MUŠKARAC" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Evo, ja se ne bojim
  2. RiadaT. (avatar)
    Pa znaš, susjeda, ja se ne bih složila s tim da su žene slabije od muškaraca.Naravno, njihova fizička konstitucija je jača, svakako, ali na emotivnom planu, mislim da su žene mnogo jače. O tome govori niz činjenica....primjera radi (ovo govorim po svom skromnom sjećanju iz psihologije) prema statističkim podacima daleko veći broj muškaraca je skloniji alkoholizmu, drogama itd....daleko veći broj suicida zabilježen je kod mukaraca nego kod žena....itd.itd.
    To što žene glasnije "cmizdre" o nježnostima ne znači da muškarcima ona nije potrebna....samo oni prema nekako uvriježenom mišljenju moraju biti "jaki" i tako te gluposti.
    Ja imam dječaka, desetogodišnjaka i kažem mu da je sasvim u redu ako nekad zaplače i da time ne znači da je manje "veliki ,snažni dječak".
    Srdačan pozdrav iz Sarajeva
  3. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Ne diraj moje krugove
    Evo, ja se ne bojim
    onda si unikat....a za sada ti vjerujem na riječ...
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    Pa znaš, susjeda, ja se ne bih složila s tim da su žene slabije od muškaraca.Naravno, njihova fizička konstitucija je jača, svakako, ali na emotivnom planu, mislim da su žene mnogo jače. O tome govori niz činjenica....primjera radi (ovo govorim po svom skromnom sjećanju iz psihologije) prema statističkim podacima daleko veći broj muškaraca je skloniji alkoholizmu, drogama itd....daleko veći broj suicida zabilježen je kod mukaraca nego kod žena....itd.itd.
    To što žene glasnije "cmizdre" o nježnostima ne znači da muškarcima ona nije potrebna....samo oni prema nekako uvriježenom mišljenju moraju biti "jaki" i tako te gluposti.
    Ja imam dječaka, desetogodišnjaka i kažem mu da je sasvim u redu ako nekad zaplače i da time ne znači da je manje "veliki ,snažni dječak".
    Srdačan pozdrav iz Sarajeva
    možda se nisam dobro izrazila, na fizičku konstituciju sam i mislila.....
  5. zxy (avatar)
    E..bog te,da sam juče umro ne bih znao da su žene takve
    nije čudo što sam loše prošao kad ništa nisam znao
  6. zxy (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    možda se nisam dobro izrazila, na fizičku konstituciju sam i mislila.....
    Hehe ko je probao nešto na silu od nje da dobije
    zna da to lako nije
    ne bih ja rekao da su one slabije
    na kraju uvek pobede
  7. Insolitus (avatar)
    ".zašto su muškarci, velika velika većina tako bezdušni, ili da bolje kažem zašto se boje pokazati svoje osječaje" ...
    Ne znam na kakve Ste/Si muskarce nailazili/la ali nisu svi takvi...bezdusni.
  8. iamblond (avatar)
    ne znam ni ja više na kakve sam ja to muškarce nalazila...ali očito da su nanjušili kakva sam ja....i onda hranili svoj ego samnom....to je moj jedini zaključak nakonsvega...i svačega...
  9. Insolitus (avatar)
    jako je zao sto je tako ali ne ocajavaj/te ...doci ce onaj pravi.
  10. TUTU (avatar)
    Muskarci razumeju jedino fer igru. Sve drugo smatraju napadom i staju u gard.
    Average.
  11. sirijus49 (avatar)
    ....da nam treba nježnost, pažnja da bismo preživljavale dan za danom....da nam je duševna hrana bitnija od bilo kakvih materijalnih dobara....da nam je potreban dodir, zagrljaj...poljubac.....osječaj da smo voljene
  12. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio TUTU
    Muskarci razumeju jedino fer igru. Sve drugo smatraju napadom i staju u gard.
    Average.

definiraj fer igru..po meni je fer igra da iskreno kažeš što ti smeta u odnosu....da se otvoreno razgovara o tome....dakle vrijedi za obje strane....ISKRENOST i OTVORENOST je za mene jedini pravi put...i naravno da obje strane uvažavaju jedna drugu....a i da ČUJU...da se medjusobno čuju..a ne da su dva bića koja slušaju riječi međusobno ali da ne čuju....sad čekam odgovor Average....
  13. Insolitus (avatar)
    Ja stvarno ne znam gde vi gospodje ili gospodjice trazite Vase muskarce...verovatno tamo gde i mi zene..na pogresnim mestima
  14. iamblond (avatar)
    e kad bi netko rekao gdje je pravo mjesto....kad bi samo znao/znala....a ovako...kao da igramo ruski rulet ....pa opalimo i umremo...umre nam duša...a onda se kao ptica phoenix opet rađa...i tako u krug....
  15. Insolitus (avatar)
    svaki moj komentar na ovo bio bi suvisan
  16. zxy (avatar)
    e kad bi netko rekao gdje je pravo mjesto....kad bi samo znao/znala....a ovako...kao da igramo ruski rulet ....pa opalimo i umremo...umre nam duša...a onda se kao ptica phoenix opet rađa...i tako u krug....
    Jedno od umeća žene je
    da muškarca oblikuju,"istešu" po svome
    dal su ove veštine zaboravljene
    ili stvarno nedostaju za to...sirovine
  17. iamblond (avatar)
    istesati....hmmm....molila bih te da mi što HITNIJE pošalješ neki broj mobitela od nekih dotičnih dama....koje znaju istesati.....JA BIH NA NAUKOVANJE KOD NJIH DOK MI NIJE KASNO....lijepo prosim....jako HITNO...
  18. zxy (avatar)
    istesati....hmmm....molila bih te da mi što HITNIJE pošalješ neki broj mobitela od nekih dotičnih dama....koje znaju istesati.....JA BIH NA NAUKOVANJE KOD NJIH DOK MI NIJE KASNO....lijepo prosim....jako HITNO...
    Ma ja ću ti reći
    mene su tesali
    ma ...skroz okresali
    načisto ogulili
    kožu mi bre odrali
    Ažurirano 04.08.2012. u 11:13, autor: zxy
  19. Insolitus (avatar)
    "Zena je muskarcu ono sto on iz nje ucini" - Balzak
  20. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Ma ja ću ti reći
    mene su tesali
    ma ...skroz okresali
    načisto ogulili
    kožu mi bre odrali
    a mogu dobiti broj od dotične gđe......evo...besplatno bih naukovala....
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja