PROŠLOST - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

PROŠLOST

Oceni ovaj blog
I tako često zapenmo u prošlosti da izgubimo smisao današnjosti....ne vidimo budučnost jer nam nije niti stalo do nje...poznam nekoga takvog...i ovaj tekst posvečujem njemu jer sam sigurna da će ga pročitati.....ali ga neće razumjeti....potonuo u prošlosti ne daje šansu sadašnjosti....
Dobro vam jutro dragi moji....neka vam je prelijepi sunčani dan.....hmmm....valjda imate klimu...

Pošalji "PROŠLOST" na Facebook Pošalji "PROŠLOST" na Google Pošalji "PROŠLOST" na My Yahoo! Pošalji "PROŠLOST" na Live Pošalji "PROŠLOST" na MySpace Pošalji "PROŠLOST" na Twitter Pošalji "PROŠLOST" na Digg Pošalji "PROŠLOST" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Mi često više vremena i snage trošimo na reminiscencije iz prošlosti i anticipaciju budućeg nego nego na sadašnjost.Naći pravu meru u tome je umeće življenja.Tom tvom poznaniku treba jedna energična i aktivna žena da ga uposli i zadatke mu da jer to su umeća njena
  2. iamblond (avatar)
    ima ljudi koji jednostavno ne mogu izaći iz toga labirinta a da ne govorim da ih ima koji vole biti i mučenici...ta ima je uloga najdraža u životu....a aktivna i energična žena....ne bi on to shvatio.....daleko je od toga...baš daleko...
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    ima ljudi koji jednostavno ne mogu izaći iz toga labirinta a da ne govorim da ih ima koji vole biti i mučenici...ta ima je uloga najdraža u životu....a aktivna i energična žena....ne bi on to shvatio.....daleko je od toga...baš daleko...
    E a znaš šta mislim ja čija je to krivica
    mislim da je za to kriva ...njegova mama
    Niko kao mame ne ume bolje da upropasti svoje sinove
    naravno većina ne,al neke su pravi majstori u tome
  4. iamblond (avatar)
    i ja mislim tako....i prečesto se slažem sa tvojim mišljenjem...naše kraljice majke....a i očevi....kod nas žena...definitivno...i tko god kaže da nije tako....hmmm...bolje mu je da razmisli.....
  5. *pustinjakinja (avatar)
    "...ja nisam, prijatelju, zarobljenik sjecanja, sjecanja su zarobljena u meni..."
  6. Insolitus (avatar)
    tako je