Ne smije se očekivati..sanjati..maš tati..voljeti... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Ne smije se očekivati..sanjati..maš tati..voljeti...

Oceni ovaj blog

Ne spavajte otvorenih očiju, ne sanjajte....jer buđenje na javi je gorko....gazi vas kao bagre...uništava vjeru...
ne vjerujte nikada riječima koje su prazne..samo kako ih prepoznati..kako prepoznati te prazne duše koje hodaju svijetom i nisu u stanju dati ništa od sebe....kako prepoznati sebičnosti svemirskih razmjera....a možda sam je i prepoznala...ali ludo srce nikada ne želi poslušati glavu...i borba golijata između srca i glave...ma stara svima poznata stvar..o čemu pisati..što reči....kad je ljutnja u meni...izdaja..po milionti puta....i kako sada opet osjetiti potrebu davanja dobrote kad te ljudi tako otruju....ne bojim se biti sama...pa ionako sam cijelo vrijeme bila usamljena sa tom osobom....ali bojim se misli koje se roje u mojoj glavi....bojim se negativnog što mi se uvlači u svaku stanicu...toga se bojim....a sutra je opet novi dan....i nova pitanja...bez odgovora...ljudi su jadni i nemoćni i svoje komplekse prebacuju na nas..a ja...ja sam očito bila plodno tlo koje je to sve upilo...i zato se bojim onoga što mi je okovalo srce, dušu....samo želim biti ona stara....JA....

Pošalji "Ne smije se očekivati..sanjati..maš tati..voljeti..." na Facebook Pošalji "Ne smije se očekivati..sanjati..maš tati..voljeti..." na Google Pošalji "Ne smije se očekivati..sanjati..maš tati..voljeti..." na My Yahoo! Pošalji "Ne smije se očekivati..sanjati..maš tati..voljeti..." na Live Pošalji "Ne smije se očekivati..sanjati..maš tati..voljeti..." na MySpace Pošalji "Ne smije se očekivati..sanjati..maš tati..voljeti..." na Twitter Pošalji "Ne smije se očekivati..sanjati..maš tati..voljeti..." na Digg Pošalji "Ne smije se očekivati..sanjati..maš tati..voljeti..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Sme se sve to i mora jer samo tako smo zaista živi i samo tako ostavljamo tragove iza sebe.
    Naravno, i život ima svoje pauze....kao ova tvoja
  2. mari47 (avatar)
    Kad ćeš biti ona stara Ti, zavisi samo od tebe, draga moja.
    Iskušenja su svuda oko nas, bori se, borba nije uvek ravnopravna
    ali već sam pokušaj je nešto
    Kad dodjem na Zrinjevac hoću da vidim ženu lijepu, srećnu, nasmiješenu...Važi?!
  3. LJILJA MMM (avatar)
    I još nešto pored toga što je Mari naravno u pravu.....stara Ti nikad nećeš biti...sačuvaj me bože da budeš jer bi to značilo da nisi otišla korak dalje i da te isto to opet može samleti...a mora se ići dalje, svi mi moramo....eh koraci....korak koji ode od tebe nikada se više ne vraća....nikada....pa makar bio i tvoj...tako treba, iako ima mnogo teških i bolnih, jer samo tako se krećemo i živimo... I Mari je u pravu, opet, piće kafu sa Novim Ti
    Imam upalu mišića od akcije kući hahahaha pa mi samo mozak radi danas i to smanjenim kapacitetom te udario u osećajno-primenjenu žensku filozofiju
  4. iamblond (avatar)
    ni ja ne želim više biti stara JA.....jer to bi značilo da sam ostala naivna i da ništa nisam naučila iz školovanja koju su mi podarili...hvala vam objema....lijepo vas je imati....Ljiljo....a meni mozak totalno na rezervi..kao i cijelo tijelo....prazna...tako se osječam...ali još uvijek vjerujem...SUTRA JE NOVI DAN...PA ONDA DAN POSLIJE NJEGA..I TAKO....IDU DANI...SAMO DA NIJE SVE ISTO KAO LANI.....
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Pa znaš....kod ružnog je najteže početi sa čekanjem da istekne...kao točak koji je zardjao....najteže ga je pokrenuti na čekanje......a onda.....idu dani sve brže i lakše......
    i prigodna pesmica

6. Artemida2 (avatar)
    nesmeš prestati verovati ...
  7. iamblond (avatar)
    da bih opet vjerovala...treba mi čudo....a čuda se događaju u bajkama....ima li tko od vas neku bajku da mi je prepriča za novi san....??
  8. RiadaT. (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    da bih opet vjerovala...treba mi čudo....a čuda se događaju u bajkama....ima li tko od vas neku bajku da mi je prepriča za novi san....??
    Možda Šrek Šalim se....a znaš onaj fol...
    Kaže djevojka dečku:Lijep si kao glumac!"
    On sav ushićen :"Koji ?"
    Ona: "Šrek"
    Pozdrav za Zagreb iz Sarajeva
    Ažurirano 01.08.2012. u 22:06, autor: RiadaT.
  9. iamblond (avatar)
    i tebi....veeeelikiii pozdrav Sarajko iz Zagreba...neka ti je mirna i lijepa noć....