Armand Assante VS Turbo folk

Upravo sam odgledao reprizu emisije, u stvari reprizu delova sinoćne emisije "Veče sa Ivanom Ivanovićem", u kojoj je gost bio američki glumac Armand Assante. Kakav lik. Koji kralj od čoveka. Potpuno normalan čovek, bez ikakvih kompleksa veličine i ostalih gluposti i nebuloza. Može da razgovara sa voditeljem, sa nekim iz publike, sa čistačicom, sa "baba serom"... Svaka čast. I onda se setih ovih naših gološijana i gološijanki, pevača narodne (turbo-folk) muzike, najprimitivnije na celom svetu, kako kad se pojave na nekoj lokalnoj televiziji dignu nos kao da su uhvatili boga za bradu. Armand Assante se zahvaljuje Ivanu Ivanoviću, od srca (vidi se da je iskreno, na poklonu, ne mnogo skupom satu), a oni gološijani i gološijanke, što im praziluk raste iz bulje, stave očajle (namerno neću da upotrebim tursku reč naočare) za Sunce, odnosno protiv Sunca, i ponašaju se u stilu "znaš li ti, bre, ko sam ja"... ha ha ha... Dno dna od naših balkanskih gološijana i gološijanki. Svaka čast Armandu Assanteu.
 
Gde je sad moderatorka LJILJA MMM da mi tresne c3 zato što sam rekao da pevaljkama gološijankama raste praziluk iz bulje, te da se to ne sme reći, jer ona voli "Grand paradu" i sluša pevaljke koje pevaju najprimitivniju muziku na svetu. :rida: :rida: :rida: No ja i dalje stojim iza onoga što sam rekao.
 

Back
Top