KRIVI LJUDI.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

KRIVI LJUDI....

Oceni ovaj blog

Koliko stvari smo učinili sa srcem, dušom...dali sebe na dlanu KRIVIM LJUDIMA...dobili pregolemi nož u leđa....u srce..ali i dalje šutjeli sa tom boli i tugom koju smo nosili i dalje...
Kako pronaći čarobni štapić i odmah na prvu staviti stvari na pravo mjesto....okrenuti leđa sa smijehom....dajući im do znanja da idu dalje u svoj život a ne MOJ....??

Iz osobnog iskustva, a poznajem iz u zadnje dvije godine previše, postoje ljudi koji se tako licemjerno smješkaju dok razgovaraju sa tobom, a znaš tko su, što su i kakvi su. Jesam li ja licemjer zato jer šutim, jer pristajem na takva druženja zbog osobe do koje mi je stalo?? Jesam, licemjer sam jer u svojoj glavi i duši ne nosim taj smješak i riječi a dajem im ih kao da se nikada ništa nije dogodilo...kao da smo stalno u pristojnoj komunikaciji....vrijedi li mučiti samoga sebe da bi nekoga zadovoljio, točnije zadovolji formu u kojoj ti ljudi žive? A istovremeno osječam se nesretnom...a i dalje to radim....jer izgovorim li istinu otvoriti će se pakao svađe, laži, teških riječi....i samo sjedim i šutim...a srce polako ali sigurno se rasipa u prah..a ja to dozvoljavam.....

Pošalji "KRIVI LJUDI...." na Facebook Pošalji "KRIVI LJUDI...." na Google Pošalji "KRIVI LJUDI...." na My Yahoo! Pošalji "KRIVI LJUDI...." na Live Pošalji "KRIVI LJUDI...." na MySpace Pošalji "KRIVI LJUDI...." na Twitter Pošalji "KRIVI LJUDI...." na Digg Pošalji "KRIVI LJUDI...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Ne čudi se previše
    Jung u svojoj psihologiji ličnosti pored "JA" razlikuje "personu","senku"...".Persona" smo mi kako se prikazujemo drugima i ,naravno ,to se razlikuje od "Ja".
    Postoji jedna knjiga " Koju igru igraš" nekog američkog autora.koja govori o nužnosti odnosa sa drugima koji,jednom zasnovan, teško može da se menja.