??? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

???

Oceni ovaj blog
Neznam kako je iz ovog bloga nestao *.gif postavljen; ostalo nije ni bilo važno, evo postavljam ga opet sa nadom da će ostati večno !?

Pošalji "???" na Facebook Pošalji "???" na Google Pošalji "???" na My Yahoo! Pošalji "???" na Live Pošalji "???" na MySpace Pošalji "???" na Twitter Pošalji "???" na Digg Pošalji "???" na del.icio.us

Ažurirano 24.05.2013. u 18:17, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    I onda kao i sada
    drugi su odlučivali
    čija će biti pobeda
    Tada su živeli na Olimpu
    a sada( za sada) na Kapitol hilu
    Ažurirano 19.07.2012. u 11:53, autor: zxy
  2. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    I onda kao i sada
    drugi su odlučivali
    čija će biti pobeda
    Tada su živeli na Olimpu
    a sada( za sada) na Kapitol hilu
    Bravo momče...bravo !
  3. 123loncar (avatar)

Neznam kako je iz ovog bloga nestao *.gif postavljen; ostalo nije ni bilo važno, evo postavljam ga opet sa nadom da će ostati večno !?
    Ažurirano 24.05.2013. u 18:21, autor: 123loncar
  4. 123loncar (avatar)
    ...laže ahil, kad kaže da je ratovao samo zbog viteštva i slave... laže gad zverski - večno žedan ljudske krvi ... pretvorio se u savršenu mašinu za ubijanje....čovek zver ! ....to je homerova manipulacija i destruktivna udica za ubijanje ljudskosti u svakom nevinom đaku / učeniku ... kao i onda i sad takve zverske ubice pretvaraju u junake i veličaju kao bogove ---- a bogovi nam okreću leđa i peru ruke od takve zverske pameti i zločinačke mudrosti ...
  5. iamblond (avatar)
    TADA....sada....vidi li ljudsko oko razliku osim u napretku tehnologije...ista zvjerstva....ista žeđ za moći....novcem......sve je materijalizovano....baš sve.....čak i mi sami...iako odbijamo to priznati....BRAVO....moj duboki naklon viteže
  6. 123loncar (avatar)
    Hvala ! ...sinoć sam ponovo gledao ovaj fil iz koga sam iseckao kadrove za ovu animaciju -- kako bih osvežio misli i pokrenuo razmišljanja o manipulativnim moćima helenskih mitova , koji i danas u obrazovnom sistemu služe za ispiranje mozgova mladeži ( za pravljenje matrijalistički slavoljubivih vojnika zločinaca -- jer malo je carskih tronova a mnogo kadeta --- koje si divno prepoznala ali nažalost niko od nas to ne želi da prizna )... i da kažem na kraju : divim se tim manipulativnim moćima i razini na kojoj su - moćno je to dugovečno oružje alatka za proizvodnju poslušnih robova ( za razliku od ovih naših balkanskih manipulativnih prostakluka ) ...tja...
    ...Pozdrav !