Ivica Dačić ukida Srbiju - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Ivica Dačić ukida Srbiju

Oceni ovaj blog
Ivica Dačić i njegova partija nikad nisu preboleli ukidanje Jugoslavije, odnosno SCG, maja 2006. godine, kada je današnji predsednik, a tadašnji poslanik Šešeljeve stranke, Tomislav Nikolić, napao na domara Narodne Skupštine, kada je ovaj krenuo da skine zastavu SCG i zameni je srpskom, vičući na njega: „Ne diraj tu zastavu! To je naša zastava! Mi nismo Srbija! Mi smo SCG!“ Tomislav Nikolić je jedini predsednik jedne države, danas u svetu, koji se stidi te države. Da se on pita - ova država se ne bi zvala Srbija, nego SCG ili Jugoslavija.

E, pa, tu je Ivica Dačić, da zajedno sa njim to i sprovede u delo. O čemu se zapravo radi? Problemi koji su izbili oko Ustavnog suda i Pokrajine Vojvodine zapravo su uvod u jednu političku igru sa trajnim posledicama po region. Ivica Dačić, zajedno sa Tomislavom Nikolićem, naravno i njihove partije, nameravaju da kad učvrste vlast, proglase Republiku Vojvodinu, a zatim da formiraju savez dve republike - Srbije (ono što ostane od nje, bez Kosova naravno, jer tamo nemaju pravo da kroče bez najave i odobrenja kosovskih vlasti) i Vojvodine, i tu državu planiraju da nazovu Jugoslavija. Dno dna.

Zaboravio sam da dodam da su jedina prepreka ovom planu Bojan Pajtić, novosadski DS i Vlada Vojvodine...

Pošalji "Ivica Dačić ukida Srbiju" na Facebook Pošalji "Ivica Dačić ukida Srbiju" na Google Pošalji "Ivica Dačić ukida Srbiju" na My Yahoo! Pošalji "Ivica Dačić ukida Srbiju" na Live Pošalji "Ivica Dačić ukida Srbiju" na MySpace Pošalji "Ivica Dačić ukida Srbiju" na Twitter Pošalji "Ivica Dačić ukida Srbiju" na Digg Pošalji "Ivica Dačić ukida Srbiju" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. skura58 (avatar)
    Ivica Dačić ukida Srbiju

Znaš šta GMO?
    Kad pokušaš da pišeš ozbiljno to ispadne najbolji štos.
    Ko da ukine Srbiju?
    Ovaj debeli Mirin pionir,
    koji kao dobro kuče samo menja gazde i svakog sluša.
  2. Demijurg (avatar)
    E, a, šta je ovde štos?
  3. skura58 (avatar)
    Nisam navikao fa pišeš ozbiljno.
    A kad se zezaš sjajan si.
    Pozdrav, stvarno nisam imao nameru da Te zezam.
  4. Demijurg (avatar)
    Ma nema veze. Ja bih volelo da se svako popiša kad dođe ovde. Živ bio...