Jad beda i bruka

Evo, danas je 12.07.2012-te, ako je verovati onom proročanstvu o smaku sveta to nas deli tek nekih 5 meseci od velikog kraja. Ja kažem e pa i neka. Jer malopre sam otišao u toalet i obavio nuždu, povukao vodu i poželeo da operem ruke. Ali mućak, nema vode! Naveo sam da je ovo 2012-ta, dakle 21. vek a lokacija dešavanja je Beograd, grad na dve velike reke. Na Savi i Dunavu. Ali grad čiji jedan deo je suvih česmi?! Grad u kome će za koji dan naplaćivati 75 000 dinara kazbu ako uđete na pogrešna vrata u vozilo. Pri tome zaboravljajući da je u tom vozilu jedini uređaj za klimatizaciju pokvareni šiber. I da vozila VEOMA ČESTO u zadnje vreme ni ne idu. Ili da bruka i sramota bude još veći , kreću sa poćetne stanice bez ispravnog sistema za zaustavljanje vozila. Ali zato smo metropola! Imamo metro do pola.... Imamo najskuplji most na svetu. Tačno smo se uklopili sa geografskim položajem. Između Evrope i Afrike. Afrički standard i Evropske cene....i prilikom poskupljenja to je omiljena poštapalica dahija. Da imamo najmanje cene toga i toga u Evropi. Ej Zemljo Zambijo ....
Dakle nema vode, pa jeste leto je i velike su temperature, ko nema bunar neka crkne! Ali zato vode u proleće ima koliko ti duša ište! Skoro da se u grad ide brodovima jer voda stiže pred prag....


Da se vratim na početak priče, nadam se da ovaj smak sveta neće biti prazna priča....jer ovaj tzv. život je pretvoren u neviđeno sranje....a nema ni vode u kazančetu....
 
auuuuhhhhh...ma ti si još fin...ja bih sad psovala onako damski iz sve snage i glasa da nemam vode....a što se ostaloga tiče....dodji u Zagreb....sve nešto puni smo para....kak da ne....sa managerskim plačama i plačama političara prosjek nam je 700 eura.....nisam ih na hrpi vidjela osim na televiziji....farbaju nas i vas...i naše i vaše.....:(
 
Dragi moji i drage moje.Ostavite tu zlovolju.Zivot je lep,samo terba gledati oko sebe.Mi smo zaboravili da uzivamo
u prirodi,u dobroj klopi...u ljubavi! Izadjite na Kosutnjak,u neki od beogradskih lepih parkova.Ostavite politiku,da vode politicari.I oni su jadni.Mnogi od danasnjih politicara,nece doziveti starost.To je jako stresan posao.Polovina njih ce umreti u srednjim godinama od infarkta.Nemojte da im zavidite.Nema nista lepse,nego sa dsragom osobom,sesti
u neki od nasih beogradskih prelepih kafea,i uz tihu muziku,srkutati crnu slatku kaficu.

Gore glavu,dragi moji forumasi.Upoznajte se na forumima.Zblizite se,vodite ljubav.Sto da ne.Zar ima nesto lepse
od toga.Puno vas sve pozdravljam,i zelim da zanemocate od lepote vodjenja ljubavi.Cao !
 

Back
Top