Od moje prijateljice sa Facebooka.......dirnula me ova njezina STRANICA DNEVNIKA

I ŽELIM JE PODIJELITI SA VAMA.....jer svi smo imali snove i nadanja ...sa nekim posebnim...ali kao i sve stvari u životu...i ljubav odlazi...ne ostaje....probudimo se jednog jutra i shvatimo da je nema......i koliko god željeli je zadržati ona je odlučila otići...jesmo li sami krivi....jel je kriv netko drugi...ili je to samo slijed svemirskog događanja u našim životima...ne znam odgovor...ali hvala ti Snješka na ovoj stranici....

~STRANICA DNEVNIKA~

Zasto kreces sa takvom pricom?Da li zaista mislis da je napad najbolja odbrana?Zasto ne nazoves stvari pravim imenom,umesto sto smisljas razne "teorije zavere"?Sta je bilo sa onim silnim zeljama,planovima?Carobno su nestale,magicno se gase.Nestaju u neku drugu pricu.Odlaze u neki drugi san kroz polje snova prepuno Irisa-nepostojnih i krhkih,slatkog mirisa-kratkog veka.I sta reci sad Carobni?Ipak si pokazao svoje pravo lice!Ono magicno od zelje stvoreno,zudnjom vodjeno,kratkoga veka.Neke price nemaju kraja,neke price se pricaju same.Neke price ostaju neispricane.Rekli smo puno toga,povezani smo sa tako puno snova i zelja,i kuda sad ide ova prica?Da li se pise sama,i sva ona strast i ceznja sto jos uvek gori.Magijom si me uveo,u neke druge sfere poveo,pokazao mi caroliju zelja.Toliko toga nedoreceno,toliko toga iskazano,povezano.Da li nestaje ili prestaje ili je i dalje u onom carobnom vrtlogu strasti.Reci mi dodirom,ispuni mi jos jednu zelju.Onu koju zajedno zelimo,onu od koje pokuzavas da pobegnes-carobno nestanes.I opet se pojavis i postanes samo jedan san-carobni san...
S.K
 

Back
Top