sitne bizarnosti... igrom slucaja

igrom slucaja od silnih planiranih destinacija ovog leta odlucili smo se za bec... mogli smo da ga zaobidjemo i odemo pravo u berlin.

igrom slucaja vracajuci se iz dvorca belvedere, izabrali smo nekakvu trasu, setali se bez preteranog cilja, lutali, razgledali ulice.

igrom slucaja od silnih kafea, pabova i poslasticarnica odlucujemo se da predahnemo u nekom zamracenom a la ragina glava pabu: lokal pust, nigde nikoga, tri francuskinje i mi, osoblje izgleda kao da i nije osoblje, nego eto odlucili da nas posluze ipak. zidovi izlepljeni novinskim tekstovima, fotkama, uspomenama. na svima su neki bokseri... u stvari kad se malo bolje zagledate vidi se da je u pitanju jedan te isti covek... od smesnih fotki iz 70ih u pozi sa rukavicama do skorijih gde deluje da je trener... prvak evrope valjda u nekom momentu, ima onaj pojas...isto ime ispod fotki, specificno. edip... ko bi dao detetu takvo ime... smejemo se... prezime cudno, nije austrijsko, zakljucujemo da je verovatno neki poljak... malo bolje zagledamo gazdu koji prepakuje nesto za barom... ma jel' to on... jeste, ima slomljen nos... mora da jeste. u sledecoj prostoriji ogromna slika, ulje na platnu u prirodnoj velicini sa sve rukavicama pozira... plakat koji najavljuje neki "kambek"... skroz mi je mesto ostavilo utisak, zivotna prica izlepljena po zidovima. pade mi na pamet-trebali smo da ga zamolimo za fotku, onako sa njim kao najgori fanovi :lol:...

danas mi kaze decko, neces verovati sta sam procitao u novinama... ne pada mi napamet da ce prica imati ikakve veze sa sipaticnim ex bokserom vlasnikom paba u becu... e pa imala je. ubijen je ispred tog svog lokala... kaze sve se uklapa... lokal preko puta autobuske/zeleznicke stanice... edip se zvao, iz srbije je, iz novog pazara, oko 50 godina... nismo dobro pogledali prezime, pisalo je Edip Sekowitsch-Šeč(ć)ović... bas bizarno, videli smo ga pre mesec dana, sedeli u njegovom pabu, igrom slucaja... da nije bilo tako ne bi ni cula da je postojao... cudno...

edip.jpg

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=45485
http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=221905
 
<html>
<p>WBA Intercontinental Light Heavy champ Vyacheslav Uzelkov headlines K 2 East´s show in Kiev June 14 billed as "the Night of Steel Power". Who Uzelkov will fight hasn't been determined yet. In the co-feature middle Maxim Bursak will defend the IBF Youth title.<span id="more-7460"></span> </p>
<p>Cuban heavyweight star Odlanier Solis is still having problems with getting a visa for the US. Thus his fight against Fransois Both will now go ahead July 4 in Turkey on the Sinan Samil Sam vs Matt Skelton show. </p>

<p>Solis tunes up this Saturday, June 7, against overmatched Dutchman Harry Duiven, Jr, who at one time beat his own father in what was claimed to be a legitimate professional boxing match. The Hatterheim show is an annual charity event put on by Hako Sevecke. </p>
<p>Norwegian cruiser veteran Thomas Hansvoll returns on the Kessler vs Sartison show June 21 in Copenhagen. Hansvoll faces Argentinian Juan Manuel Garay. Also added to the bill is a fight for the unofficial Nordic title between feathers Rikard Lundby, 6-0, from Sweden and Norwegian Andreas Evensen, 7-1, in a fine matchup.</p>
<p>In regard to Mikkel Kessler, promoter Mogens Palle is already looking forward to a possible showdown against Roy Jones, Jr, and then perhaps a rematch vs Joe Calzaghe. </p>
<p>Mandatory challenger for the winner of Kessler vs Sartison is Danilo Haussler. </p>
<p>He´s back: 50-year old former European Junior Middle champ Edip Sekowitsch (a/k/a Secovic) returned to action June 1 in Vienna after eight years out and knocked out German Steve Klockow. Sekowitsch, now fighting at light heavy, is calling out for Graciano Rocchigiani. </p>
<p>Edip turned pro back in 1981. Check out edip.at for an update on the colorful ex-champ.</p>
 

Back
Top