VJERUJETE LI U INTUICIJU??? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

VJERUJETE LI U INTUICIJU???

Oceni ovaj blog
Kada vam neki signal leti kroz glavu, signal opasnosti, a srce ne želi prihvatiti taj signal...bori se protiv njega danima...a on je sve jači ...sve jače bljeska....sve jače ispušta sirenu u vašoj glavi....vjerujem u intuiciju...ali prečesto se oglušim na njen dolazak...čvrsto zatvorim oči i ne vidim je....poklopim uši jako rukama i ne čujem je....i.....plačam kaznu neposlušnosti prema samoj sebi...prema onome nečemu praiskonskom u nama...a kazna je svaki puta bolna...osječam je fizički u tijelu...zašto se oglušujemo na takve signale...zar nas je strah života...svakodnevnice...sutrašnjice...očito da mene jeste.....a opet i nije....kad mi razum prevlada srce sve je u redu samnom..a onda se opet probudim i srce kraljuje na tronu mojega života...kako sagraditi balans između glave i te čudne pumpe u našem tijelu...kako pronaći neki srednji put i lagano prošetati njime kroz život...bez silnih ponora...padova....utapanja...padanja na koljena....zašto sudbina zbija šale sa nama...sakrivena iza nekog čoška podmuklo se smije i pita se koliko možemo izdržati udaraca bičem koje nam zadaje....nekako sam mislila da je doba inkvizije prošlo već prije par stolječa...ali ova naša unutarnja inkvizija....???
Zašto jednostavno nismo često u stanju samo saslušati glas intuicije i lagano se nasmiješiti....i otšetati u novi dan???

Pošalji "VJERUJETE LI U INTUICIJU???" na Facebook Pošalji "VJERUJETE LI U INTUICIJU???" na Google Pošalji "VJERUJETE LI U INTUICIJU???" na My Yahoo! Pošalji "VJERUJETE LI U INTUICIJU???" na Live Pošalji "VJERUJETE LI U INTUICIJU???" na MySpace Pošalji "VJERUJETE LI U INTUICIJU???" na Twitter Pošalji "VJERUJETE LI U INTUICIJU???" na Digg Pošalji "VJERUJETE LI U INTUICIJU???" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    To se ego pravi lud
    ne sluša uma sud
    signali stižu uzalud
    Ažurirano 07.07.2012. u 16:31, autor: zxy
  2. skura58 (avatar)

U žensku DA, u mušku ne
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Uvek verujem...ali se nekad desi da je ne poslušam ne zato što mislim da nije tačna, jer znam da jeste, već zato što neću da je čujem....znam da će doći opet kasnije sa posledicama
  4. iamblond (avatar)
    E moja Ljiljo...mudro zboriš...uvijek se kao bumeran vrati ali je ga ja ne stignem uloviti rukama pa me bubne po glavi.....
  5. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio skura58

U žensku DA, u mušku ne
    zašto u mušku ne moj skura....imate je i vi....sigurna sam.....
  6. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    To se ego pravi lud
    ne sluša uma sud
    signali stižu uzalud

7. MPMcB (avatar)
    To je kao da pitaš:

Verujete li u svoju levu ruku?
    Kad imam desnu što ne bih imao i levu?
  8. skura58 (avatar)
    zašto u mušku ne moj skura....imate je i vi....sigurna sam.....

Kod muškaraca je to vrlo zakržljalo.
    A žena može da oseti.