homoseksualnost

Uopšte neću da raspravljam o tome je li normalno ili ne ?
U svakom slučaju pa sve i da je nenormalno, ako je to najnenormalnija stvar na ovom svetu i najveći problem današnjice...blago nama

U ostalom ko smo mi da sudimo o tome šta je normalno, a šta ne ?
Činjenica je da homoseksualnost postoji, da je postojala i da će postojati. Tačka! mi to ne možemo promeniti.
Kakva lažna moralnost i priče:to nije prirodno...da je Bog hteo tako bla bla...Biblija ovo ono...
Po Bibliji je i sex pre braka greh pa ?!
Oralni i analni sex nisu prirodni pa?! Da ne nabrajam dalje u detalje...
Lažni moralisti...

Da se razumemo nikako ne podržavam da se homoseksualci drpaju na sred ulice, ali isto važi i za heteroseksualce.
Šta koga briga šta neko radi u svojoj sobi? To nikog drugog ne ugrožava.

Sad će reći da, ali jel treba da to naša deca gledaju pa da pomisle da je to normalno pa i oni postanu takvi?!

Daj molim vas gledali smo svi Rane pa jesmo postali onakvi ?
Gledam i ja svaki dan kako tamo neka polugola Indira mekeće i kako klinkice od 16 drže za ruke stare bogate čike pa meni i dalje to nije privlačno niti mi je palo na pamet da postanem takva. Stvar izbora!!!
Dajte im konačno prava koja traže pa ni neće biti toliko buke.
Šta vas toliko smeta hoće li pred matičarem reći da Mujo i Fata ili Mujo i Haso?!

I usvojenje dece...nije to pravi dom, to dete nema uslove za normalan život, jadno, osuđeno da postane i ono izopačeno bla bla

A u sirotištu ima pravi dom ? To je baš prava porodica ?
Normalnije je da ih tamo maltretiraju, da sve boli uvo za njih, nego da ih nedaj bože odgajaju dva pedera?!
Baš zrelo razmišljate...primitivni balkanci!

I hoću razmišljati ovako ako mi jednog dana sin u kuću dovede dečka?!
Naravno da hoću! Svojoj deci planiram biti maksimalna podrška u svemu pa i u tome.
Naučiću ih da ne mrze nikoga, da poštuje sve i da žive bez da ugrožavaju druge, da ne tretiraju ljude oko sebe onako kako ne bi hteli da neko tretira njih i to je to dok on ili ona meni ne budu ubice, pedofili, silovatelji, lopovi...neka su živi i zdravi, a pored koga će leći je njihova stvar.
 

Back
Top