Nagradjeno pismo - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Nagradjeno pismo

Oceni ovaj blog
Nagradjeno pismo

Dakle, bosančerosi su stvarno čudo.
Sećate se izreke iz SFRJ: Hebeš zemlju koja Bosnu nema.

Nagradjeno pismo
T.... I.... xxxxxx@hotmail.com
Zenica, Bih

Krećo Hakija, presudila mu ćakija

Već pola godine supruga mi se čudno ponaša. Kad god je u mom društvu šapuće dok razgovara mbilmim telefonom.
Primljene porulke odmah briše i ne dozvoljava mi da ih čitam. Kada izadje u grad vraća se kasno i kaže mi da je bila sa prijateljicama koje ne poznajem. Ne koristi svoj auto već koristi taksi. Na povratku kući navodni taksista je ne ostavlja ispred zgrade već 100 metara niže niz ulicu. Kako mi je postalo sumnjivo oslučio sam se da se sam uvjerim radi li se o taksiju, ili je ljubavnik dovozi kući. Kontam ja onu dobro znanu, muž uvijek zadnji sazna.
Smislio sam genijalnu ideju da parkiram svoj auto u blizini mjesta gdje obično izlazi iz „taksija“ i skriven iza njih, sam se ivjerim u preljub voljene ženica. Jedne noći, dok sam tako čučao iza auta primijetio sam da mi se pojavila korozija na zadnjem desmom blatobrani.
Dakle, trebam savjet. Da li da zamijenim kompletan blatobran špric kitom ili i sve to fino prelakiram?
Najpametnije Vam je da se lijepo, kao slučajno zaletite u taksistu koji Vas je učinio rogonjom. Da ga prijavite kao krivca i i štetu i hrdu od njgova osiguranja. Zatim nagovoriote ženu da prijavi trajnu povredu vrata kako bi zeničkom ljubavniku dodatno opteretili osiguravateljsku polisu i eto vam slatke osvete. Ima još puno ideja, no to ćemo vam na drugi način kazati.

Pošalji "Nagradjeno pismo" na Facebook Pošalji "Nagradjeno pismo" na Google Pošalji "Nagradjeno pismo" na My Yahoo! Pošalji "Nagradjeno pismo" na Live Pošalji "Nagradjeno pismo" na MySpace Pošalji "Nagradjeno pismo" na Twitter Pošalji "Nagradjeno pismo" na Digg Pošalji "Nagradjeno pismo" na del.icio.us

Ažurirano 04.07.2012. u 16:13, autor: skura58

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari