Pozdrav cijelom teamu krstarice i mojim dragim prijateljima - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Pozdrav cijelom teamu krstarice i mojim dragim prijateljima

Oceni ovaj blog
Samo da vas sve zajedno pozdravim i posaljem vam jedan veliki vruci pozdrav i kiss iz Istre.....vruce.....ja se okupala....i bas onako lagano raduckam i uzivam....ali to ne znaci da sam vas zaboravila....jednostavno...uzela sam si tri dana odmora....i bas mi prija ovo ljencarenje....a sutra...back to reality....povratak u Zagreb....i do slijedeceg javljanja ma gdje bili....cuvajte mi se....kiss svima veeeeeeliiiiikiiiiiiii......

Pošalji "Pozdrav cijelom teamu krstarice i mojim dragim prijateljima" na Facebook Pošalji "Pozdrav cijelom teamu krstarice i mojim dragim prijateljima" na Google Pošalji "Pozdrav cijelom teamu krstarice i mojim dragim prijateljima" na My Yahoo! Pošalji "Pozdrav cijelom teamu krstarice i mojim dragim prijateljima" na Live Pošalji "Pozdrav cijelom teamu krstarice i mojim dragim prijateljima" na MySpace Pošalji "Pozdrav cijelom teamu krstarice i mojim dragim prijateljima" na Twitter Pošalji "Pozdrav cijelom teamu krstarice i mojim dragim prijateljima" na Digg Pošalji "Pozdrav cijelom teamu krstarice i mojim dragim prijateljima" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. bracaco (avatar)
    Ajd uzivancija ta tri dana,pisi nam posle toga :)
  2. 123loncar (avatar)
    Odpozdrav !

Uživaj i odmaraj! Pošto voda iscrpljuje , pored osvežavajućih napitaka koristi i:

Pozdrav !
  3. iamblond (avatar)
    e moj Loncaru.....da jos to jedem gdje bi mi bio kraj.....u širini....hahahahhahaha.....ali hvala.....hmmmm al da je sladoled....uhhhhhh......
  4. skura58 (avatar)
    Pozdrav i Tebi.
    Nije te bilo.
    (da skupljaš kazne , hahahaha)
  5. skura58 (avatar)
    Pozdrav i Tebi.
    Nije te bilo.
    (da skupljaš kazne , hahahaha)
  6. 123loncar (avatar)
    ...na usluzi ...Gospo , izvolte :

7. iamblond (avatar)
    hmmmm........vidim falila sam vam......hahahahahaha....ali vratiti ću se ja opet....i onda.....we will see....
  8. Tol (avatar)
  9. iamblond (avatar)
    sakupljam dobrotvorne priloge za kartu u jednom smjeru u humanoj akciji mojeg bijega na Arktik....SVAKI vaš prilog je dobro došao.....