Horoskop - Žena Bik - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Horoskop - Žena Bik

Oceni ovaj blog
Horoskop: Žena Bik
Za lepši pol i radoznale muškarce

One? Kakve su one u duši? Šta ih krasi? Čega se naizgled tako jake, u stvari, plaše? Krstareći beskrajnim internetom, i malobrojinm sajtovima koji se bave tematikom astrologije, naleteo sam na ovaj tekst koji bi mogao biti od koristi svima koji imaju ma kakvu dilemu vezanu za svoju lepšu polovinu. Kakve je to ona zapravo... otkrice nam astrologija!
I, naravno, sve to opet u stilu dobre zabave i otkačenog provoda koji sledi
....

Vi stojite čvrsto na zemlji. Volite sve ono šro je postojano i opipljivo. Sanjarenja za Vas oredstavlja samo duševni odmor. U stvari, sve što je neostvario ili plod Vaše mašte povredjuje Vaše osećanje za praktičnost. Nikada se ne zadovioljavate varljivim obećanjima, alstkim ilizijama i ne prepuštate se fantazijama.
U prijateljstvu ste verni, ali odanost tražite i od suprotne strane. Ako Vas partner izneveri, nećete burno reagovati. VAše reakcije su polagane i manje vidljive. Ali zato beskrajno duboke. Ako ste uvereni da se neko prema Vama loše poneo, ili da je povredio Vašu dobronamernost, to mi nikada nećete oprostiti. Izgubiće mnogo u Vašim očima. Veliko ste zlopamtilo.
Niste pristalica promena i preokreta, ni svega onog što može da poremeti ustaljeni tok Vašeg života ili dovesti u opasnost Vaš komfor. Takva koncepcija o ćživotu ima i jedan nedostatak. Poštujete principe, predrasude, koncizne ideje. Medjutim, u životu se principi teško ruse, predrasude postaju neprihvatljive, a konvizne ideje maglovite. Zato se često oglušujete o savete drugih i upozorenja Vaših najbližih. Vi želite da radite po svom nafodjenju, uvereni u potpuni uspeh.
Medjutim, uspeh često izostane.
Iako je VAš karakrer prilično jak, postoje u njemu i neke slabosti. U načinu života pojavljuju se poneka pasivnost i lenjost. Bežite od briga i problema. Ne volite komplikacije. Kada se za nešto odlučite Vas je od toga teško odvratiti. Više voliz+te da doživite i krah nego da se vratite nazad ili promenite mišljenje.
Ljubav igra veliku ulogu u Vašem životu. Za Vas ona nije sinonik strasti, bura razdiranja ili romantizma, već nežnosti i uživanja. Kako ste pristalica ustaljenih formi svega onoga što se odnosi na materijalnu stvarnost, kod muškaraca Vas, pre svega, privlači njegov fizički izgled. Šta se krije iza njegove spoljašnjosti manje Vas interesuje. Kad upoznate osobu koja Vam se svidja želite ba svaki način da privučete pažnju na sebe. Period posmatranja kod Vas dugo traje (ponekad i predugo). To nije iznenadjujuće, jer Vi sve odluke donosite posle dugog i zrelog razmišljanja.
Iako izgledate kao hladna osoba, u suštini ste veoma senzibilni. Čak i ako ste pronašli kod osobe suprotnog pola sve znake privlačnosti, nećete požuriti ka snjom odete kod matičara. Pre nego što ste se odlučili na trajniju vezu, želite da budete sigurni da je pravi onaj, koji je pronašao pouzdan put do VAšeg srca. Ne vezujete se lako. Ljubav u Vašem srcu sporo sazreva. Osećanja se veoma smotreno razvijaju. Od nežnosti i topline osećanja drugog zavisi i Vaša ljubav.
Iako ponekad izgledate potpuno ravnodušni, ustavri ste veoma isključivi i ljubomorni, sa osećanjem posedovanja u ljubavi. Ne podnosite prisustvo druge žene, pa ma to bila i koleginica Vašeg partnera. Umete vešto da ispletete mrežu oko njega da biste ga sačuvali samo za Vas…
Ako otkrijete neverstvo, spremni ste da uzvratite na isti način.

Pošalji "Horoskop - Žena Bik" na Facebook Pošalji "Horoskop - Žena Bik" na Google Pošalji "Horoskop - Žena Bik" na My Yahoo! Pošalji "Horoskop - Žena Bik" na Live Pošalji "Horoskop - Žena Bik" na MySpace Pošalji "Horoskop - Žena Bik" na Twitter Pošalji "Horoskop - Žena Bik" na Digg Pošalji "Horoskop - Žena Bik" na del.icio.us

Ažurirano 21.06.2012. u 05:40, autor: skura58

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. orfej sa ibra (avatar)
    Ne okreći se , sine... ili.... Hoćeš li ti, čoveče, postavljat" na Blog taj Horoskop za ženu Vodoliju..? Treba mi da razradim straregiju za napad na jednu tvrđavu braka...izračunao sam već bioritam i kritične dane emotivnog, intelektualnog i fizičkog ciklusa. "I, naravno, sve to opet u stilu dobre zabave i otkačenog provoda koji sledi...." /Skura/
    P.S. Ukoliko ne budem imao taj Horoskop, moraću da upotrebim tenkove... Pozzzz...
  2. skura58 (avatar)
    Ne mogu Orfej, morao sam da preformatizijem hard,
    a arhiva mi bila tamo.
    Brzo ću da kupim novi rezač ( i on riknuo)
    pa kad pregledam arhive, ako nadjem postaviću
    A Vodolije je mlooooooogo teško savladati

Tebi, prijatelju pozzzzzzz
    Ažurirano 27.06.2012. u 11:41, autor: skura58