Ruza koja vene...

:heart:Sada sam cvet koji ispushta poslednje prijatne mirise...cvet koji je josh koliko toliko nekome drag...a uskoro znam da nestajem i znam da za sobom ostavljam samo trnovit trag... Znam da vishe nikome necu biti ista...znam da ce me patnja i bol promeniti...ali ne zelim da se oduprem...Ne znam zashto, ali znam zbog koga!!!!
Mirim se sa time da te mozda nikada vishe necu videti...da tvoj lik ponovo vidim, osecam da necu doziveti...nema mi spasa...shta ce mi zivot bez tebe... Bolje je da umrem...da ne muchim sebe...
Oprosti, ako greshim...oprosti ako nije trebalo...ali kasno je...malo je od mene ostalo...
......I ruza je uvenula...nikome draga nije...ostalo je trnje shto za njega poruku krije... Sve shto je lepo, kratko traje, ovo trnje ti poruku daje...Kada prava ljubav uvene, ostaju samo bolne uspomene!!!!:heart:
 
Gresis, prava ljubav postoji, ali ne postoji idealna ljubav. Kad ti se snovi olupaju o kamenje, kad ti princ padne sa konja ideali se rasprse, ali ono sto ostane ipak moze biti ljubav i to bas ona prava :)
 
Hvala vam shto me razumete....ja verujem u pravu ljubav...ne verujem u te ideale...jer idealno nishta nije...ali se sve uz pravu ljubav i zbog prave ljubavi da ispraviti...pa se tako mushkarac i zena mogu uchiniti idealnim jedno drugom.Ja verujem u to...a verovatno jer sam luda....
 
ne moze nikada oboje da daju istu ljubav bog uvek spoji onog ko voli do srzi i onog ko to olako shvata..zato nema te ljubavi prave uvek to "neko" razdvoji na vreme...zao mi je al ovo je stvarnost na koju moras da obratis paznju da ti "mladost ne uvene"
 

Back
Top