Bezobrazne SMS poruke - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Bezobrazne SMS poruke

Oceni ovaj blog
Bezobrazne SMS poruke

Uzmi pištolj, otvori vrata od spavaće sobe, ubi njega, ubi i majku, sad baci pistolj kroz prozor u bazen...Šta nemas bazen? Da li je ovo 06xxxxxxx.. Izvinite molim vas...

Kada mi je deda umro,ostavio mi je tri jutra marihuane, ako hoćeš mogu da ti dam da mi popušiš jedno jutro.

Volim kad ne biraš mesto i vreme, kad si sa mnom dan i noć, kad me neprestano posmatraš, kad me diraš tamo gde se palim...tvoj TV.

Želim da te odvučem u krevet, da te lomim, da te preznojim,da te tako obuzmem da se treses dok me imaš, da ti telo gori....tvoj grip.

Otkada se nismo...nisi ni ti dugo...a ni ja nisam dugo...bas bi se mogli kad vec dugo nismo...stvarno bi mogli da se vidimo...

Vas GSM operater od sada vaše pozive obračunava po drugačijoj tarifi.Zavisno od vaseg seksualnog života. Manje sexa manji račun. Oho, čestitamo! Pa vi zovete džabe.!

lepo je...ptice to rade, leptirici to rade, čak i pčelice to rade. Da li želis da i mi to radimo?? Zaboravi..., ljudi ne mogu da lete!!

Prodajem kolor televizore, radio aparate i potkovice za konja koji ovo čita.

Šta bude kad se sudare dve plavuse. RAZBIJE SE OGLEDALO.

Danas se snima emisija o lepotama vašeg grada, zato vas molimo da danas ostanete kod kuce, unapred zahvalna RTRS.

Šta je zena u ekonomskom smislu? Ona je nisko ležeci objekat u koji muskarac polaze svoj visoko stojeci kapital uz tekuće kamate, posle 9 meseci dobije profit.

Upozoravamo vas da nema straha da se zarazite od kravljeg ludila jer ste vi jedna obična svinja!!!

Najbolji TV je žena! Napred 2 dugmeta, nažad zvučnik, a u sredini ekran. Mesečno emisija u boji. Ako to slučajno izostane, onda je neko sebo aparat !!!

Tvoji zubi su kao biseri, ne blistavi nego retki, noge su ti kao u srne ne vitke nego dlakave, ali ipak imaš nesto sportskog u sebi! Glava ti je kao balon!

Lizati pi…u je isto kao biti član mafije, jedan pogrešan korak i već si u govnima...

Nemojte da strahujete da bi mogli da doživite moždani udar , zbog količine vašeg mozga bio bi to udarac u prazno...

Dilema oženjenog muškarca: "Izaći u grad i gledati ono što ne možeš da hebeš ili ostati kod kuće i hebati ono što ne možeš da gledaš"

Čvrsto ga drzi da ne isklizne, dobro ga protresi, što ga više treseš on više prska, to belo obavezno probaj jer svaki šsampanjac je drugaciji....

Sup Beograda vas obavestava da ono u sta ste sinoc duvali nije bio alko test...

Vaš horoskop za ovu godinu
LJUBAV:Zvezde vam se smeše;
ZDRAVLJE: Zvezde vam se smeše;
SEX: Zvezde crkavaju od smeha"

Plata je kao menstruacija! Krvavo ja zaradis, dobiješ je jednom mesečno, prodje te za 4-5 dana a onda možeš da se hebes!

Istrazivanja pokazuju da osobe koje nisu dobre u krevetu ili nisu imale dobar sex, prilikom čitanja poruka mobilni telefon drže u desnoj ruci!

Zamisljam tebe i sebe daleko od svih, čuje se cvrkut ptica i šum mora dok sunce greje nasa oznojena tela...,a mi i dalje krpimo gumu.Kad bih te imao polizao bih te celu,stavio bi ti jezik u tu tvoju malu usku rupicu i shvatio da te volim više od bilo koje druge...moja voljena flašo NIKŠIĆKOG PIVA.

Život ti je kao ženske gace. Kratak, prljav a ponekad i krvav...

Žene su kao lopte ili su šuplje ili ih šutiraju....

Uzela ciganka pa maze pi…ku sa kafom, a tek ce ti ciga: "Što bre mažes tu pi-ku s'kafu" a tek ce ti ona: "I MIRIS I UKUS"

SEX je senzacija prouzrokovana situacijom kada muška lokacija udje u žensku destinaciju, da li shvataš konstataciju ili želiš demonstraciju!

Crnogorac na sex trosi 2000 kalorija. 100 tokom samog sexa i 1900 dok se hvali...

Zašto muški polni organ ne može da zasnuje radni odnos, ima glavu a nema mozak kao saradnik je krut, ne može da radi osam sati dnevno, a i ono što uradi uprska...

Ti bi jednom-ja bih više, ti bi glasno ja bih tiše, ti bi sporo-ja bih brže, ti bi
grubo-ja bih nežno, ti bi danju-ja bih noćcu, ti baš nećeš kad ja hoću!

Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomiću ti rebro!

Kad ti nešto loše krene, nemoj da bodeš vene;kad ti se nešto loše desi nemoj da duvaš lepak u kesi;već samo mućni glavom, problemi se rešavaju TRAVOM!

Stojeći sam je molio, sedeći mi je dala, od pozadi sam je polizao, spreda pritisnuo, a ipak se nije branila. Oh ti moja mala poštanska marka!

Pošalji "Bezobrazne SMS poruke" na Facebook Pošalji "Bezobrazne SMS poruke" na Google Pošalji "Bezobrazne SMS poruke" na My Yahoo! Pošalji "Bezobrazne SMS poruke" na Live Pošalji "Bezobrazne SMS poruke" na MySpace Pošalji "Bezobrazne SMS poruke" na Twitter Pošalji "Bezobrazne SMS poruke" na Digg Pošalji "Bezobrazne SMS poruke" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari