Glup

Još se rasanjujem pijući ovu crnu mučenicu i sedim uz komp sanjiva, prevrćem stranice bloga gde dolazim,
danas je ravno tri godine...i rasani me štivo sa potpisom nekoga ko bi trebao češće da uposli tastaturu:ok:
Preispitivanje sebe sledi, a znam da odgovor čeka tu negde...izmedju mozga i srca:kafa:
 
eh, mari..ja JOS spavam, mada sam u 5.toj brzini..i zatekoh ovo iskreno kreketanje-kmeketanje-podlo boldiranje krivice,
spartansko-naci omalovayavanje duse koja leti slobodno..peva i raduje se ..kikotavo..cerekavo, nemarno..slatko, dok onaj demon (nad-JA)grozomoran policajac ne isamara i zabrani sve ono nase...samo nase..preteci sa :no-no, glupi ste sve dok imate mene - diktatora parade i osmisljavanja pravila-stega, blokada tame i placa..
dragi moj prijatelju
glupi su svi koji siluju druge za vlastito dobro koje to i nije jer menja lakmus zelja za drugim zrtvama-bolestinom -crvotocinom nezadovoljstva vecitog..jer NIKADA nije dosta...smeta sloboda..smeta znanje..
 
Moze se nauciti da su najcesci savetodavci i najglasniji sagovornici ljudi sa najmanje znanja, uplaseni glumci amateri i prosjaci za paznjom, ljudi koji galamom pokusavaju da se predstave kao samopouzdani i pametni. A najcesce nisu ni jedno ni drugo.
...

ma to teram ko svoj brend
haha ne odnosi se na mene pesma : ) : )
je l ovo ispad cini mi se da jeste? moj

boze prodje godina :P
nije lepo sto je ispad ali mozda ih i ne bude a vise

nekad mi je zabavno kad sam neodredjena ali u nekim situacijama to okine? sta li sam rekla
ko razume ako iko razume shvatice : ))
plasim se ovo da ostane ovde al nek ostane a ovo je trenutak odluke :o :o
 
Poslednja izmena:
530596_10151387998535910_1005096359_n.jpg
 
Bravo! :cvet:
Vredelo je preturati po starim rukopisima.
Ko bi se nadao da psihološko-sociološka studija može biti ovako
duhovita?
Retko fin smisao za humor.
Nasmejao si me Hakime, bio je to poklon dana, verovatno i godine.:obozavam:
 

Back
Top