Glup - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

hakim bej

Glup

Oceni ovaj blog
Ne trudite se, sam cu.

Pošalji "Glup" na Facebook Pošalji "Glup" na Google Pošalji "Glup" na My Yahoo! Pošalji "Glup" na Live Pošalji "Glup" na MySpace Pošalji "Glup" na Twitter Pošalji "Glup" na Digg Pošalji "Glup" na del.icio.us

Ažurirano 28.09.2014. u 22:28, autor: hakim bej

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mari47 (avatar)
    Još se rasanjujem pijući ovu crnu mučenicu i sedim uz komp sanjiva, prevrćem stranice bloga gde dolazim,
    danas je ravno tri godine...i rasani me štivo sa potpisom nekoga ko bi trebao češće da uposli tastaturu
    Preispitivanje sebe sledi, a znam da odgovor čeka tu negde...izmedju mozga i srca
  2. Tol (avatar)
    eh, mari..ja JOS spavam, mada sam u 5.toj brzini..i zatekoh ovo iskreno kreketanje-kmeketanje-podlo boldiranje krivice,
    spartansko-naci omalovayavanje duse koja leti slobodno..peva i raduje se ..kikotavo..cerekavo, nemarno..slatko, dok onaj demon (nad-JA)grozomoran policajac ne isamara i zabrani sve ono nase...samo nase..preteci sa :no-no, glupi ste sve dok imate mene - diktatora parade i osmisljavanja pravila-stega, blokada tame i placa..
    dragi moj prijatelju
    glupi su svi koji siluju druge za vlastito dobro koje to i nije jer menja lakmus zelja za drugim zrtvama-bolestinom -crvotocinom nezadovoljstva vecitog..jer NIKADA nije dosta...smeta sloboda..smeta znanje..
  3. hirajgoagain (avatar)
    Moze se nauciti da su najcesci savetodavci i najglasniji sagovornici ljudi sa najmanje znanja, uplaseni glumci amateri i prosjaci za paznjom, ljudi koji galamom pokusavaju da se predstave kao samopouzdani i pametni. A najcesce nisu ni jedno ni drugo.
    ...

ma to teram ko svoj brend
    http://www.youtube.com/watch?v=_wOHzYFTdhI
    haha ne odnosi se na mene pesma : ) : )
    je l ovo ispad cini mi se da jeste? moj

boze prodje godina
    nije lepo sto je ispad ali mozda ih i ne bude a vise

nekad mi je zabavno kad sam neodredjena ali u nekim situacijama to okine? sta li sam rekla
    ko razume ako iko razume shvatice : ))
    plasim se ovo da ostane ovde al nek ostane a ovo je trenutak odluke
    Ažurirano 26.06.2012. u 14:44, autor: hirajgoagain
  4. hakim bej (avatar)
  5. lejla.al.dbuni (avatar)