Čiji postupak odobravate? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Čiji postupak odobravate?

Oceni ovaj blog
Pre dvadesetak godina ovo se stvarno dogodilo negde u Srbiji. Bilo je u novinama i još ponegde.

U nekom selu dođe muž kući i u krevetu zatekne svoju ženu sa brkatim susedom. Pošteno ga izlupa toljagom, polomi mu rebra, a u međuvremenu zagreje šporet u kuhinji, pa kad istera nezvanog gosta stavi ženu na šporet i ispeče joj pola one stvari. Kad je jadna otišla kod doktora rekla je da je čistila paučinu i pala na šporet pa se tako slučajno nagrdila.

Zanima me čiji postupak odobravate: muževljev ili ženin?

Kome god sam ovo ispričao čuo sam samo dve vrste reakcija:

1. Nemoralni ljudi skloni švaleraciji (pičkaroši, droce) podržavaju ženu i kažu: „Manijak jedan!“

2. Moralni ljudi (vernici i tradicionalisti) podržavaju muža i kažu: “E neka je, trebalo je celu da je spali!”

3. Bojim se da nema pod 3.

Razmislite malo pre vaših komentara, jer ćete nesvesno staviti sebe u jednu od ove dve grupe.

Svi su krivi, a najviše muž, i to iz dva razloga:

1. da je valjao žena ga ne bi prevarila;

2. a ako ju je već uhvatio na delu, trebalo je da se razvede, a da zapeče onu svoju stvar, ako je uopšte ima.

Kakvo pitanje takav odgovor.

Pošalji "Čiji postupak odobravate?" na Facebook Pošalji "Čiji postupak odobravate?" na Google Pošalji "Čiji postupak odobravate?" na My Yahoo! Pošalji "Čiji postupak odobravate?" na Live Pošalji "Čiji postupak odobravate?" na MySpace Pošalji "Čiji postupak odobravate?" na Twitter Pošalji "Čiji postupak odobravate?" na Digg Pošalji "Čiji postupak odobravate?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. skura58 (avatar)
    Ovo ti je dobro.
    Ali ima 3: Oteraš djubre.
    Dobro, možda malo motkom po dupetu
  2. Demijurg (avatar)
    :hahaha1:

Možda ispresuješ đubre i odneseš đubretu...
  3. Tol (avatar)
    sve troje su debili..ON -brdjanin koji ne ume da pošteno namiri apetite svoje drage i osujeti i miso u letu o nekom drugom spolovilu ONA što je svoj neizdrž u vlastitoj kući demonstrirala i ON-2 -pajvan koji razmišlja medjunožjem
    čist primer (99% muškaraca) slepog sledbenika svojih polucija
  4. Demijurg (avatar)
    Zaključak: svi ljudi su gowna? Praviti nove ljude znači povećavati broj gowana u svetu.
  5. agatha (avatar)
    Ni ja ne bih bila presrećna da uvatim muža u švaleraciji ali mu ne bih sigurno pekla onu stvar. U krajnjoj liniji niko nije moje vlasništvo a nisam ni ja gospodar nad ljudskom sudbinom pa da zbog povređene sujete sakatim nekog. Verovatno bih ga ostavila. A nije najgora stvar na svetu takozvana ''prevara'', ljudi nisu monogamna bića iako se trude da to budu i da drugima nametnu. A najviše me nervira što to zovu ''grehom'', pored toliko drugih užasa koji čine jedni drugima i planeti i svim bićima na njoj.
    Inače, sa mužem sam 14 godina i nikad ga nisam prevarila, tako da ne spadam ni u jednu od tih kategorija, ali i dalje mislim da je to monstruozna i neadekvatna kazna, i sve to potiče iz nametnutih patrijarhalnih načela - kad muškarac vara ženu - većina ga posmatra sa simpatijama - on je ''šmeker'' a kad žena to isto uradi, onda je ***** i treba je u najboljem slučaju dobro umlatiti. Pravda, šta to ono beše?
    Ažurirano 15.06.2012. u 02:24, autor: agatha
  6. Demijurg (avatar)
    Pošteno...