Nedeljno jutro - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

smeh

Nedeljno jutro

Oceni ovaj blog
Afisos, nedelja 27. 05. 2012.
Jutro. Lepo, malo hladnjikavo posle kiše, sa intenzivnim mirisom mora u vazduhu... Prošetala sam „jedan krug“ glavnom (i jedinom ) ulicom uz samo more, nije mi bilo dovoljno pa sam se smestila na klupu pola metra od mora (najosunčaniju koju sam našla), blenem u vodu sa uživanjem, slušam omiljenu melodiju i pronalazim ga u svakom trenu, svakom lepom osećaju, udahu morskog mirisa, pogledu na pučinu, svemu lepom što me okružuje ili je u meni...
Prasence sad spava... Verovatno. Želim da mu se prišunjam u san, ostavim jedan nežan poljubac na usne i nestanem... Želim da zna da sam tu, da... između nas u nekom trenu nema ničeg... želim da zna (kao što zna ) da je ovde sa mnom, da njegovo prisustvo sve ovo lepo čini još lepšim, svaki doživljaj potpunijim, osećaj smislenijim... želim da zna da i kada mi misli negde odlutaju njegovo nenametljivo i krajnje prirodno prisustvo ne prestaje, njegov osmeh, glas, neki pokret... uvek lagano, jednostavno, podsećaju na to da je tu.. što svaki put prihvatam sa radošću ...
Ovo je tako lepo i slatko mestašce. Baš nekako prisno, domaće, lako se prihvata i usvaja, prosto postaje vaše posle prvog „kruga“ uz obalu... Tiho je, sa dušom, sa nekim sopstvenim mirisima, duhom, svojstvima... Okolina je takođe zanimljiva i prosto zove da je pogledate, upoznate... I sve se lepo i potpuno uklapa u moj trenutni osećaj, stanje, život. Zajedno sa njim koji svemu daje poseban dah, boji u posebnu boju... Najlepšu. Magičnu.

Pošalji "Nedeljno jutro" na Facebook Pošalji "Nedeljno jutro" na Google Pošalji "Nedeljno jutro" na My Yahoo! Pošalji "Nedeljno jutro" na Live Pošalji "Nedeljno jutro" na MySpace Pošalji "Nedeljno jutro" na Twitter Pošalji "Nedeljno jutro" na Digg Pošalji "Nedeljno jutro" na del.icio.us

Kategorije
Magija

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Eh......uživancija u reali i nereali
  2. smeh (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Eh......uživancija u reali i nereali
    Tako nekako... Baš, baš