TU JE I JEDNA VEOMA STARA I MENI DRAGA PRICA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

pile1964

TU JE I JEDNA VEOMA STARA I MENI DRAGA PRICA

Oceni ovaj blog
,, NA UGLU JEDNE ULICE STAJAO JE PROSJAK I PROSIO ZA HLEB. ULICOM JE NAISAO KONJANIK, DOJAHAO DO NJEGA I BICEM GA UDARIO PO LICU.
GLEDAJUCI JAHACA DOK SE UDALJAVAO, PROSJAK SE ISPRAVI I UZVIKNU-,,BUDI SRECAN,, !!!!
NEKI SELJAK JE STAJAO TU I VIDEO STA SE SVE DOGODILO. PROSJAKOVE ZADNJE RECI SU GA ZBUNILE. NIJE IZDRZAO, PA UPITA PROSJAKA-,,ZAR SI ZAISTA TOLIKO PONIZAN I SKROMAN ,, ??
,, NE ,,!!!, ODGOVORIO JE PROSJAK. ,, ALI DA JE JAHAC BIO SRECAN COVEK, NIKADA NE BI DOSO DA ME UDARI BICEM PO LICU !!! ,,

Pošalji "TU JE I JEDNA  VEOMA STARA I MENI DRAGA PRICA" na Facebook Pošalji "TU JE I JEDNA  VEOMA STARA I MENI DRAGA PRICA" na Google Pošalji "TU JE I JEDNA  VEOMA STARA I MENI DRAGA PRICA" na My Yahoo! Pošalji "TU JE I JEDNA  VEOMA STARA I MENI DRAGA PRICA" na Live Pošalji "TU JE I JEDNA  VEOMA STARA I MENI DRAGA PRICA" na MySpace Pošalji "TU JE I JEDNA  VEOMA STARA I MENI DRAGA PRICA" na Twitter Pošalji "TU JE I JEDNA  VEOMA STARA I MENI DRAGA PRICA" na Digg Pošalji "TU JE I JEDNA  VEOMA STARA I MENI DRAGA PRICA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano