PITAM SE PITAM - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

PITAM SE PITAM

Oceni ovaj blog
Izborni rezultati takvi su, da čak i one koji su glasali verujući u svoj izbor zabrinjavaju do izluđivanja ; kad vide da su pomirili i ujedinili ogorčene političke i patriotske neprijatelje , padaju na leđa od straha i beznađa. I baš to neprijateljstvo i ogorčrnost tih nepomirljivih patriota , trebalo je da formira vlast koja je bolja od predhodnih ; da ta dojučerašnja vlast kao grđa od grdnih bude kažnjena --- kad gle čuda , svi su oni nagrađeni a kao što prete sa zamrzavanjem plata i povećanim oporezivanja glasača- ti isti glasački kalkulanti b, iće kažnjeni i sav ovaj poniženi i opljačkani svet s'njima. Pogrešno tipovanje - reklo bi se !

I ko njima -nama da pomogne ( mislim na glasače i ove što stom izbornom ujdurmom nemaju baš ikakve veze - tek da kao i uvek trpe štetne posledice )?

Možda ova Banjalučka gatara ?

Ko mislim , kad je Dodik pre neki dan dao instrukcije dačiću o budućem načinu vladanja - bacajući čini na nas ; e pa te čini može i Banjalučka vračara da skine s'nas !? Ili da angažujemo Banjalučke uterivače dugova ?.Ko mislim , ovi izabrani poodavno sa svojim očevima duguju nam poštenje i silnu imovinu, koju uzeše i razvukoše po belom svetu -- možda ovi uterivači i uspeju , ko zna; kad ode telac nek ide i uže !?

http://www.capital.ba/u-rs-rade-pred...rivaci-dugova/

Pošalji "PITAM SE PITAM" na Facebook Pošalji "PITAM SE PITAM" na Google Pošalji "PITAM SE PITAM" na My Yahoo! Pošalji "PITAM SE PITAM" na Live Pošalji "PITAM SE PITAM" na MySpace Pošalji "PITAM SE PITAM" na Twitter Pošalji "PITAM SE PITAM" na Digg Pošalji "PITAM SE PITAM" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. skura58 (avatar)
    U pravu si Lončar.
    Narod izglasa jedno, oni posle izbora
    prave drugačije kombinacije.
    I to takve da sam shvatio da u Srbiji ništa nije nemoguće
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Baba Dostana zna svasta mozda ona moze da pomogne