tema : Igra - sastavi pricu 16.5.2012. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

aleksa ndar

tema : Igra - sastavi pricu 16.5.2012.

Oceni ovaj blog
Dugo smo vec zaboravljeni i gurnuti na margine, vrijeme je da ustanemo, da pokazemo moc, koju stvarno i imamo. Snaga je u nama! Dugo sam mislio da je ta snaga u broju i da samo obicni ljudi, ta velika vecina mogu nesto postici, kada ih pritisne sistem i vlast, ali sam se uvjerio da to nije istina, oni su samo ovce koje ce do kraja svojih bijednih zivota biti ni za sta drugo nego samo za pracenje drugih, sisanje i klanje. Padalo mi je na pamet da bi mi mogli biti koji ce ih podsisati i usmjeriti ka pravom cilju, ka revoluciji, ali nisu oni za to, njima je dobro i ovako, navikli su na bijedno tavorenje, opoganili su se, srca su im odvec iskvarena i navikla na nemoral koji im se pruza, navikli su da se zadovolje kostima koje im vlastodrsci bace i zbog toga ne bi bili dobri saveznici u borbi protiv zla jer su i sami postali takvi. A i priznacete da nas ne vole. Ne, nemojte misliti da zelim da nam oni budu neprijatelji, naprotiv, pretvoricemo ih u prijatelje, ali ne uz njihovu pomoc, stvoricemo im povoljne okolnosti i oni ce se samo preobraziti, jer kao sto znate oni su zbog okolnosti i iskvareni, okolnosti koja je i na nas imala uticaja, velikog uticaja, ali eto na svu srecu nije nam kao i njima totalno isprala mozgove. Mi smo u manjini, ali smo i rasprostranjeni po svijetu, znamo stanje stvari i znamo koliko to stanje nije povoljno za bice zvano - covjek, a znamo kako da ga i preokrenemo. Slozicete se braco da znamo! Zato napravimo preokret za bolju buducnost covjecanstva! Uzmimo stvar u svoje ruke! Za bolji zivot i drugi sistem!

Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 16.5.2012." na Facebook Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 16.5.2012." na Google Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 16.5.2012." na My Yahoo! Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 16.5.2012." na Live Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 16.5.2012." na MySpace Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 16.5.2012." na Twitter Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 16.5.2012." na Digg Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 16.5.2012." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ..lepo bogami...
    ..ali sve revolucije su dosad bile prevare i širile zverstva kao što i sama tiranija počiva na njima...
    ..poslednja revolucija proletera okončala se po sistemu sjašio kurta i uzjašio murta sa svojom familijom ... ona , diktatura proleterjata , izrodila se i pokazala kao najveća krvava prevara i pljačka tog istog proletarjata ... od Gilgameša do današnjih dana nije više poubijano ljudi nit u razbojništvu veći kapital otet ljudima...tako da znaš dragi moj revolucionaru , da svaka sledeća biće to isto manjeg ili većeg formata - zverska pljačka ... i džaba ti krečiš , kad ta ovca istočne hemisvere jedva čeka novu " socijalnu pravdu sa novom preraspodelom društvenih dobara i kapitala " kako bi se obogatila na brzaka i krvi napila novopečenoj " buržoziji komunističkog porekla " ...
    čeka brale ; čeka..ova svetina je u čeki ; povedi revolucionarno kolo, ako mi ne veruješ ?
  2. aleksa ndar (avatar)
    nisu ih dizali pravi ljudi, slozicemo, se a ako je bilo pravih, svrgnuti su ili izdati...svrgnuti od onih kojima su smetali, a izdati od onih kojima su trebali...treba poraditi na svijesti stanovnistva, najprije...ako je moguce ''odprati'' im mozgove od raznoraznih otrova...