Svetski dan borbe protiv pušenja - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Svetski dan borbe protiv pušenja

Oceni ovaj blog
Danas je Svetski dan borbe protiv pušenja. I primiče se kraju.

Želim svim ljudima koji puše da pobede sebe i ostave duvan, jedan od najgorih poroka.

Do pre nekog vremena nisam ni znao da pušača ima čak i među sungazerima. Gledanje u Sunce im iz nekog razloga ništa nije pomoglo. Slab karakter, slaba volja, bezvoljnost, robovanje sistemu, preveliki ego, „vijetnamski sindrom“... šta li je... Imamo sungazing gurua koji laže da nikada ne jede, imamo sungazing pušače koji se rugaju duhovno balansiranim i zdravim ljudima. Štaš.

Pa da im damo jedan koristan savet kako da se odreknu tog ogavnog poroka...

Potrebno je: jedne gaće i/ili čarape, nošene, po mogućnosti što prljavije; jedna obična kafena kašičica; toalet papir.

Postupak pripreme preparata za odvikavanje od pušenja. Ostrugati prljave gaće i/ili čarape kafenom kašikom, sadržaj istresti u list toalet papira, zatim to smotati i napraviti joint. Zapaliti ga i pušiti sve dok se creva ne podignu do pluća. Konzument ovog preparata garant više nikada neće zapaliti duvan. Ukoliko pored toga pije i kafu, može sadržaj kafene kašičice staviti umesto kafe i popiti ga dok mu se creva ne podignu do pluća. Očekuje se isti efekat. I ako se nije mogao osloboditi poroka preko Sunca, 90% je šanse da ga se oslobodi na ovaj način.

Srećno i sve najbolje im želimo. Sunčani pozdrav. Namaste.

Pošalji "Svetski dan borbe protiv pušenja" na Facebook Pošalji "Svetski dan borbe protiv pušenja" na Google Pošalji "Svetski dan borbe protiv pušenja" na My Yahoo! Pošalji "Svetski dan borbe protiv pušenja" na Live Pošalji "Svetski dan borbe protiv pušenja" na MySpace Pošalji "Svetski dan borbe protiv pušenja" na Twitter Pošalji "Svetski dan borbe protiv pušenja" na Digg Pošalji "Svetski dan borbe protiv pušenja" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. skura58 (avatar)
    [IMG]C:\moji dokumenti\dokumenta\Zabranjeno pusenje.doc[/IMG]

*** nisam uspeo sa ubacim sličicu
  2. Demijurg (avatar)
    Nema veze... he he he...

Ako si mislio na ovu - ubacio sam je ja:

[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6640/nosmokingdick.jpg[/IMG]

:hahaha1: