Jedan moj poznanik iz Zrenjanina... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Jedan moj poznanik iz Zrenjanina...

Oceni ovaj blog
Kako veli jedan moj poznanik iz Zrenjanina, sada na Floridi, USA: „Svetska socijalistička revolucija! Švedska je bre prva zemlja na svetu bre koja je uvela pravi socijalizam. E, jesam i ja za to, rođače, da i Amerika i Engleska postanu zemlja proleterska. Ali, bratac, ne znam kako ja da delim sve sa svima. Misim, treba da bude isto to što ja imam moju kuću sas vrhunski nameštaj, bez hipoteku, i dva auta u garaži, biciklo i trotinet, lutku za seks na naduvavanje i na baterije, i moj komšija iz zavičaja, Prdoljub, sada u Švedskoj, koji ima samo golu guzicu! Misim, baki, sine, ja, USA kapitalista i Prdoljub, gologuzija iz Sverige sa verige i đule oko članka nismo bre isto da gi **** kevu! Ne možemo da delimo moju imovinu i njegovu guzicu, pa nije fer bre! O-o-o-o-o, Mi-i-ile-e-e, trajda rajda, opa-a-a!“

A Prdoljub na to odgovara: „Moja usta tvoja gyzica! Puši ga pederu.“

A ovaj mu veli: „Moja usta tvoja gyzica! Ha ha ha!“

Prdoljub: „P1čku ti materinu i sneg i zimu! Tek sad sam ukapirao! Tvoja usta moja gyzica!“

Floridaman: „Groktavi... To je i tvoj glupi otac mislio dok tebe u krmači nije napravio. Sad mu je kasno da se kaje, napravio je prase, a ki kerče laje.“

Prdoljub: „A jesi li ti neki kyrčev genetičar? Uvalim ti tuki u čmar i napravim dar mar.“

Floridaman: „Ništa, ništa glupane... nije ti prvi put da mi naslanjaš labrnju na dupe, što ti kažeš na guzicu. O Prdoljube, izasrani smrade, zini da ti naspem limunade.“

Prdoljub: „Još te nisu rasparčali i dali tvoje trule organe na donaciju... prvoj bolnici za džukele, he he he; a ni tamo ne bi bio od neke pomoći, da ugrade tvoje žvalje na mesto kerećeg šupka.“

Floridaman: „Av av!“

Prdoljub: „Ica, gica, ispala mi pica... Itu, litu, uteram ti kitu...“

Floridaman: „Adios čobanos!“

T:. N:. N:. N:. S:. - Toksični napad na nervni sistem... Ha ha ha!

Pošalji "Jedan moj poznanik iz Zrenjanina..." na Facebook Pošalji "Jedan moj poznanik iz Zrenjanina..." na Google Pošalji "Jedan moj poznanik iz Zrenjanina..." na My Yahoo! Pošalji "Jedan moj poznanik iz Zrenjanina..." na Live Pošalji "Jedan moj poznanik iz Zrenjanina..." na MySpace Pošalji "Jedan moj poznanik iz Zrenjanina..." na Twitter Pošalji "Jedan moj poznanik iz Zrenjanina..." na Digg Pošalji "Jedan moj poznanik iz Zrenjanina..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari