evo me natrag...Zagreb.....ali samo na par dana....pa put pod noge i pravac Beograd.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

evo me natrag...Zagreb.....ali samo na par dana....pa put pod noge i pravac Beograd..

Oceni ovaj blog
MALO SMIJEHA ZA MOJE DRAGE PRIJATELJE....ali i malo razmišljanja....hahahaha....

Dječak pita oca: "Tata, što je to politika?"
A tata mu odgovori: Probat ću ti ovako objasniti, sine. Ja zarađujem u obitelji, pa ćemo reći da sam ja Kapitalizam. Tvoja mama ne radi ali upravlja novcem u kući, pa ćemo je nazvati Vladom. Mi se brinemo o svim tvojim potrebama, pa ćemo reći da si ti Narod. Tvoja dadilja neka bude Radnička klasa. A tvoj jednogodišnji braco, on neka bude Budućnost. Razmisli o tome i reci mi je li ti to pomoglo.
I dječačić ode na spavanje razmišljajući o onome što mu je tata rekao. Tijekom noći začuje bracu kako plače i ustane se provjeriti što mu je. Kad vidi da se beba ukakala, ode do roditelja u spavaću sobu i tamo nađe mamu kako čvrsto spava, pa odluči da je neće probuditi i ode do dadilje, ali nađe zaključana vrata. Proviri kroz ključanicu njezine sobe i vidi oca u krevetu s dadiljom. Odustane i vrati se u krevet.
Ujutro ode ocu i kaže: "Mislim da sam shvatio što je to politika."
Otac će, sav ponosan, na to: "Izvrsno sine, reci mi svojim riječima."
A mali će: "Dok Kapitalizam **** Radničku klasu, Vlada čvrsto spava, na Narod nitko ne obraća pažnju, a Budućnost je u govnima!"

Pošalji "evo me natrag...Zagreb.....ali samo na par dana....pa put pod noge i pravac Beograd.." na Facebook Pošalji "evo me natrag...Zagreb.....ali samo na par dana....pa put pod noge i pravac Beograd.." na Google Pošalji "evo me natrag...Zagreb.....ali samo na par dana....pa put pod noge i pravac Beograd.." na My Yahoo! Pošalji "evo me natrag...Zagreb.....ali samo na par dana....pa put pod noge i pravac Beograd.." na Live Pošalji "evo me natrag...Zagreb.....ali samo na par dana....pa put pod noge i pravac Beograd.." na MySpace Pošalji "evo me natrag...Zagreb.....ali samo na par dana....pa put pod noge i pravac Beograd.." na Twitter Pošalji "evo me natrag...Zagreb.....ali samo na par dana....pa put pod noge i pravac Beograd.." na Digg Pošalji "evo me natrag...Zagreb.....ali samo na par dana....pa put pod noge i pravac Beograd.." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. orfej sa ibra (avatar)
    Онда отац рече своме сину:
    Марш,у п.... материну...!
  2. skura58 (avatar)
    Opet dobra.
    Baš te nije bilo.
    Pozzzzzz
  3. iamblond (avatar)
    .....u poslu velikom smo.....ali proći će i to....i onda me evo opet natrag k vama....i miss you people.....
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio orfej sa ibra
    Онда отац рече своме сину:
    Марш,у п.... материну...!