Njene erogene zone - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Njene erogene zone

Oceni ovaj blog
Njene erogene zone

Dok su muškarcima dovoljne dvije-tri minute, većini žena treba do 15 minuta da dožive orgazam. Erogene zone ‘ubrzavaju stvar’. Ljubljenjem vrata, jednog od najosetljivijih područja ženskog tela, brzo ćete i uspešno započeti “zagrijavanje”. Grickanje ušnih resica, u kombinaciji s nežnim poljupcima, sledeći je korak male igre izluđivanja. Ali pripazite, neke žene bi, zbog preosetljivosti, ovo moglo da golica. Bradavice na grudima po osetljivosti u rangu su s vratom. Draženjem postaju napete, a partneka poprilično “ugrijana”. Dođete li do pupka, već ste “odradili veliki deo posla”. Poigrajte se pupkom te pokušajte, jezikom ili prstima, pronaći legendarnu G tačku. Navodno je nemaju sve žene, ali pronađete li je, uzdrmat ćete njen svet. Razbudite li ijednu od osetljivih tačaka ona će vam se predati.
Poljupci u vrat
Nežni, spori poljupci te povremeno lagano “masiranje” jezikom područja vrata, od ramena pa sve do iza uha, “lansiraće svaku ženu u svemir”.
Ušne resice
Ljubljenjem i grickanjem ušne resice natjerat ćete je da protrne. Šapćete li joj istovremeno slatke ili opasne riječi na uho, “nećete je se moći riješiti”.
Nežno s grudima
Stimulisanjem bradavica jezikom, kao i poljupcima oko i između grudi, lako ćete joj ubrzati puls i naterati je da glasno uzdiše i traži još.
Igra oko pupka
Ljubljenje trbuha oko pupka izazvaće treperenje i trnce celog reproduktivnog područja i ujedno započeti nježnu stimulaciju G tačke.
Traženje G točke
Magična G tačka nije mit. Ona je stvarna, ali je teško dopreti penisom do nje na pravi način. Žene će poludjeti ako je pronađete vašim prstima. Evo kako ćete to učiniti: okrenuti ste prema njoj, stavite dva prsta u njenu vaginu i savijte ih‘dođi amo’ pokret. Mala kvrgica oko 5-7 cm od ulaza vagine je G-točka. Stimulišite tu malu kvrgicu pazeći na njene reakcije. Dodirivanje tog područja trebalo bi da nadraž G-tačku i ona bi trebala da"naraste" da je možete lakše opipati. G-tačka je veličine ovećeg graška. Neke žene ovo vole, dok neke tvrde da je to bolno. Imajte razumijevanja, idite polako i budite nežni.

Pošalji "Njene erogene zone" na Facebook Pošalji "Njene erogene zone" na Google Pošalji "Njene erogene zone" na My Yahoo! Pošalji "Njene erogene zone" na Live Pošalji "Njene erogene zone" na MySpace Pošalji "Njene erogene zone" na Twitter Pošalji "Njene erogene zone" na Digg Pošalji "Njene erogene zone" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Ček da pročitam
  2. skura58 (avatar)
    Ovo nije zezanje.
    A treba muškarci da čitaju
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Ja ti skura ovde dodjem i muško i žensko, zavisno s koje strane me posmatraš....ili ja vas
  4. zxy (avatar)
    Za ovaj prosvetiteljski rad
    zaslužuješ samo reči hvale
    zahvaljujem ti se
    u ime podmladka Krstarice
  5. faraonn (avatar)
    ...sve je erogeno kod onih koji imaju etersku i neokorteksnu mostovsku povezanost...prva erogena zona je pogled upućen i uzvraćen...
    ...erogena zona je osmjeh nabijen elektricitetom gradonosnog oblaka...moj Prijatelju...
    Erogenezija je izmišljena 'nauka' ali je najčešće 'studirana'...
    Pozdravljam tebe i zanimljiv osvrt ...
  6. sirijus49 (avatar)
    Mani se uputstava, sve je to priroda regulisala , zato i postoji "sviđa mi se" i "ne sviđa mi se", što bi se reklo nevidljiva kompatibilnost, sve ostalo su urođeni instikti!
    Ovako kao da opisuješ usisivač.....uputstvo za upotrebu.!?
    Ažurirano 24.05.2012. u 13:35, autor: sirijus49
  7. skura58 (avatar)
    Tačno Faraone, prvi kontakt je uvek pogled.
    Od njega sve počinje.