TEHNIČKA GREŠKA -- PROSVETLjENJE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

TEHNIČKA GREŠKA -- PROSVETLjENJE

Oceni ovaj blog
ili : LEGALAN IZBOR PREDSEDNIKA --PRE ROKA

EU poranila sa čestitkom Tomi!
Ponedeljak - 21.05.2012
Predsednički kandidat SNS-a Tomislav Nikolić dobio je čestitku od najviših zvaničnika EU nekoliko sati pre zatvaranja birališta u Srbiji! Zajedničko saopštenje poslali su predsednik Evropskog saveta Herman van Rompej i predsednik Evropskog saveta Žoze Barozo. http://www.alo.rs/politika/49433/EU_...cestitkom_Tomi

Ovaj klasičan tehnički dribling EU, učinio je da osetim kako mi rastu magareće uši. BOGAMI POZAMAŠNE .Onako , baš velike za jednog sivonju iz dolapa odrane kože.
Ej čoveče- magarčino, ceo svet zna unapred rezultate - a ja blenta jok! Još da poverujem kockarnici Mocart. Sreća što pojedoh zimus poslednju bocu umesto sena , pa nemadoh čime da se kladim.

Ma dobro da sam čuo stvar preko javnog servisa - " vaše pravo da znate sve" , pa ne odoh da se blesavim i šašavim kao ona rulja po trgovima ; što je slavila legalan izbor predsednika države - pre roka.

Pošalji "TEHNIČKA GREŠKA -- PROSVETLjENJE" na Facebook Pošalji "TEHNIČKA GREŠKA -- PROSVETLjENJE" na Google Pošalji "TEHNIČKA GREŠKA -- PROSVETLjENJE" na My Yahoo! Pošalji "TEHNIČKA GREŠKA -- PROSVETLjENJE" na Live Pošalji "TEHNIČKA GREŠKA -- PROSVETLjENJE" na MySpace Pošalji "TEHNIČKA GREŠKA -- PROSVETLjENJE" na Twitter Pošalji "TEHNIČKA GREŠKA -- PROSVETLjENJE" na Digg Pošalji "TEHNIČKA GREŠKA -- PROSVETLjENJE" na del.icio.us

Ažurirano 21.05.2012. u 21:28, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Lončar ne uzbudjuj se prerano
    uzbudljivi dani tek dolaze
  2. 123loncar (avatar)
    ...MISLIŠ I REM IMA DA MI IZRASTE...A....A...A....?
  3. mari47 (avatar)
    E moj Lončar, kume...Čovek zna jedino da nikad ne zna dovoljno...
    Zaboravismo mi da treba učiti, učiti, i samo učiti.
    Pozdrav ti ne gine
  4. 123loncar (avatar)

Pozdrav Mari!

Ah ta Evropa - stara beštija ; puna je iznenađenja !
  5. Timosten (avatar)
    svi sve znaju, samo nam kasno javljaju
  6. 123loncar (avatar)
    ..mnogo smo brate neupućeni i neobavešteni ...kaskamo za svetom --onoliko :

>Predsednički kandidat SNS-a Tomislav Nikolić dobio je čestitku od najviših zvaničnika EU nekoliko sati pre zatvaranja birališta u Srbiji! Zajedničko saopštenje poslali su predsednik Evropskog saveta Herman van Rompej i predsednik Evropskog saveta Žoze Barozo.

“Hteli bismo da čestitamo gospodinu Nikoliću na izboru za predsednika Srbije. Želeli bismo takođe da čestitamo srpskom narodu na izborima 6. i 20. maja, koji su bili takmičarski i mirni. Predsedniku Nikoliću želimo uspeh u suočavanju s izazovima i ispunjavanju ogromnih očekivanja srpskog naroda o privrednom rastu i blagostanju. Evropska perspektiva Srbije vrlo je konkretna, te se stoga nadamo da se možemo osloniti na ličnu posvećenost predsednika Nikolića u postizanju tog cilja”, navodi se u saopštenju iz Brisela.<
  7. Timosten (avatar)
    Na dan izbora dva eu zvaničnika su već u 17h čestitali Nikoliću pobedu. Na konferenciji za štampu nisu hteli o tome da pričaju.

Ne volim teorije zavere (osim onog filma sa Mel Gibsonom u glavnoj ulozi), ali imam neki glup osećaj da svi sve znaju samo nama kasno javljaju. Da li je to suvuda u svetu ili samo kod nas "u regionu". Pravljenje vlade postaje šarada kao i prošli put. Trebalo je da prođu četiri godine da u jednoj tv emisiji jedan mlađani predstavnik DSS-a, čini mi se da se Petrović, kaže Bajatoviću, da je čini mi se Dačiću pre četiri godine američki ambasador naredio da uđe u koaliciju sa DS-om, i da to piše na vikiliksu. Verovatno se to desilo i drugoj strani, tj. DS-om.

Cirkus oko formiranja vlade će verovatno potrajati, a ja ću imati osećaj da mi uši sve više i više rastu!

da pokušam da budem analitičar , pa da kažem da mi ovo liči na lagano uvođenje desnice u vlast, hoće evropa da nam "podigne" političku kulturu, prvo su uveli SPS, a sad kohabitacija, pa na sledećim izborima možda i desnica na vlasti...

što je lepo biti anal-itičar, mož' da se "lupa" kolko 'oš, i nikaom ništa.

Setih se dijaloga iz Đekne:
    .................................................. .....
    Sin:Ko je ovo uradio, oca mu jeb*em?

Otac: Ja!

Sin: Onda nikom ništa!

.................................................. ....

[IMG][/IMG]
    Ažurirano 22.05.2012. u 16:40, autor: Timosten
  8. skura58 (avatar)
    Lončar, ne zezaj nas, ja navijao za njega