ZA NJIH JE VASKRSNUO SVEKOLIKI DOBITAK - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

ZA NJIH JE VASKRSNUO SVEKOLIKI DOBITAK

Oceni ovaj blog
...svojevremeno sam komentarisao tomin štrajk glađu i predvideo ostvarenje velikog dobitka sa tim potezom ... dobitak je tu , a sad Vas samo podsećam na te događaje :

ТОМА СЕ ПРИЧЕСТИО И ПРЕКИНУО ШТРАЈК ЖЕЂУ И ГЛАЂУ???

Citat Original postavio Петар Врангел Pogledaj poruku:
Не знам зашто би човек који претендује на власт правио овакав циркус? Лепо сачека изборе, освоји највећи број гласова и формира власт.
Чиста манипулација, само ми није јасно како народ може да верује у ово што му се сервира?
Који је то штрајк глађу ако се прекине а ниједан услов штрајкача није испуњен?
Што се ТН конкретно тиче, у политици је 20 година и сад му је запело за пар месеци. Човек једноставно прави себи промоцију али на неки трагикомичан и скроз погрешан начин.

123loncar:
...mislim da grešiš , nešto ispred zapisah ovo i kako ova tema odmiče gotovo sam siguran u evoj zapis :

citiram :

....štraj kao sredstvo u političkoj borbi nije sporan ... štraj glađu i žeđu isto tako nije sporan ( a korišćen je mnogo puta u istoriji čovečanstva ; za vlast se svašta čini --- jedan nemac je danima i noćima klečao na snegu da ga papa primi i da mu oprost - a time skine anatemu i ostavi ga na vlasti ; jedan srbin je danima išao iza cara po konstantinopolju , bez obuće i rukavica sa omčom oko vrata -- da izmoli oprost i ostane na županijskoj vlasti ------ ljudi za vlast svašta čine ) ...

..svaki štrajk ima kratkoročne i dugoročne ciljeve .... dugoročni su uvek skriveni i ostvaruju se preko potsvesti ljudi i njihovih ideoloških ubeđenja ( religija je nasledna neiskorenjena ideologija i ko tipuje na nju , uvek ostvaruje svoje skrivene političke ciljeve )....

...toma nije ni očekivao ostvarenje kratkoročnog proklamovanog cilja ... jer g je postavljen kao besmislen( spasenje građana od loše vlasti i posledica njene vladavine nije tromesečni ili pak jednogodišnji posao ... toma je učestvovao u vlasti na ovaj ili onaj način već dve decenije i zna da ima svog učešća u tom stanju -- uzgred , koje nije čak ni u tominom interesu za popravljanje ... njegova politička doktrina je : što njima gore meni i mojoj familiji bolje --- dakle , njegov kratkorični cilj je falšan .... )
... i sad čemu sve ovo ... šta to mulja toma ... čime manipuliše ...

....stvar je jednostavna .... tomi je trebao nov identitet i novo političko venčanje ... kako do toga ...prosto ... svoju pobedu ili poraz poistovetiti sa narodnom pobedom ili porazom ... u toj borbi ugroziti svoj život - posvetiti ga narodnoj stvari a kroz religiju izaći iz svega ( politički profitirati ) ....

... radnja se odvija u danima velikih religijskih događaja ( stradanje zarad spasenja svih i vaskrsnuće ) ....
.... tomin tim za političku manipulaciju, izprojektovao je savlovsko - pavlovski scenario za tomu ...... dakle , u maju imaćemo novog tomu pročišćen svih grehova i posvećenog narodu ( ko zaboravi onu : koga su vukovi ujedali taj se i šteneta čuva --- biće podosta ...........)..... ovo vaskrsno venčanje tome , naroda i države treba besramno tomi i vučiću da obezbedi najmanje još jednu deceniju zakonodavnog slatkog u zajebanciji stečenog hleba ...... imajući u vidu da je crkva zdušno učestvovala u ovom savlovskopavlovskom scenariju , ti takozvani sakriveni dugoročni ciljevi biće ostvareni olako ...
..zašto kažem olako... zato što je podsvest opljačkanih , poniženih , gladnih - porobljena ritualnim religijskomagijskim radnjama crkvenih zilota koji učestvuju u svim političko medijskim kriminalnim radnjama .....

Dakle , svi oni koji misle da je ovo bio promašaj , poručujem da porazmisle i dokuče koje će sve štetne posledice da trpe ( jer ovo je zaista za njih u projektovanju već bio promašaj --- to je bio projektni cilj ) ; a već od ovog trenutka toma i njemu bliski sa svojim porodicama trpe korisne posledice ( da tako kažem ) ... za njih vaskrsava svekoliki dobitak ...

.. baš bih voleo da čujem mišljenje o ovome

Pošalji "ZA NJIH JE VASKRSNUO SVEKOLIKI DOBITAK" na Facebook Pošalji "ZA NJIH JE VASKRSNUO SVEKOLIKI DOBITAK" na Google Pošalji "ZA NJIH JE VASKRSNUO SVEKOLIKI DOBITAK" na My Yahoo! Pošalji "ZA NJIH JE VASKRSNUO SVEKOLIKI DOBITAK" na Live Pošalji "ZA NJIH JE VASKRSNUO SVEKOLIKI DOBITAK" na MySpace Pošalji "ZA NJIH JE VASKRSNUO SVEKOLIKI DOBITAK" na Twitter Pošalji "ZA NJIH JE VASKRSNUO SVEKOLIKI DOBITAK" na Digg Pošalji "ZA NJIH JE VASKRSNUO SVEKOLIKI DOBITAK" na del.icio.us

Ažurirano 21.05.2012. u 17:13, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sanjam.ja (avatar)
    Jednom mi je jedan mudar covek rekao
    Svaki narod dobije vlast kakvu zasluzuje.
    Bira, ili mu izaberu, svejedno je...
    Oni koji su glasali
    dobili su sta su trazili
    oni koji nisu glasali
    dobili su sta su zasluzili
    Ako kazemo, oni su izabrali, manje boli beznadje...
    Mozda...............................
    Ažurirano 21.05.2012. u 18:29, autor: sanjam.ja
  2. 123loncar (avatar)
    ..da, mi imamo vlast kakvu zaslužujemo - odnosno , kakvu mi kolektivno potrebujemo prema nama samima !