10 saveta kako zauvek ostati mlad - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

10 saveta kako zauvek ostati mlad

Oceni ovaj blog
10 SAVETA KAKO OSTATI ZAUVEK MLAD

01. Odbacite sve nevažne brojeve, uključujući godine, težinu i visinu. Ostavite doktorima da brinu o tome. Za to ih plaćamo.

02. Zadržite sve vesele prijatelje. Mrzovoljni vas samo vuku dole (imaj ovo na umu ako si jedan od mrzovoljnih).

03. Nastavite da učite: naučite više o kompjuterima, raznim zanatima, o bilo čemu. Nikad ne dozvolite da vam mozak bude besposlen.

04. Uživajte u jednostavnim stvarima.

05. Smejte se često, dugo i glasno. Smejte se dok ne ostanete bez daha. I ako imate prijatelja koji vas zasmijava, provodite mnogo, mnogo vremena sa njim/njom.

06. Suze se događaju: podnesite, tugujte i nastavite dalje. Jedina osoba koja je sa nama celi naš život smo mi sami. Zato, živite maksimalno svoj život.

07. Okružite se stvarima koje volite: bilo das u to porodica, ljubimci, uspomene, muzika, biljke, hobi, bilo šta. Vaša kuća je vaše utočište.

08. Negujte svoje zdravlje: ako je dobro sačuvajte ga. Ako je nestabilno, poboljšajte ga. Ako je izvan onoga što možete poboljšati, potražite pomoć.

09. Ne idite na putovanje krivice. Idite do parka, u drugi grad ili u drugu zemlju, ali ne tamo gde je krivica.

10. Govorite ljudima koje volite da ih volite – kad god možete.

Pošalji "10 saveta kako zauvek ostati mlad" na Facebook Pošalji "10 saveta kako zauvek ostati mlad" na Google Pošalji "10 saveta kako zauvek ostati mlad" na My Yahoo! Pošalji "10 saveta kako zauvek ostati mlad" na Live Pošalji "10 saveta kako zauvek ostati mlad" na MySpace Pošalji "10 saveta kako zauvek ostati mlad" na Twitter Pošalji "10 saveta kako zauvek ostati mlad" na Digg Pošalji "10 saveta kako zauvek ostati mlad" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Ja probao ovo poslednje a oni se ljute...Neki ne veruju a neki neće ni da čuju,ljubavne izjave ne primaju a izgleda da im moje i ne trebaju.Uvenuću bre u cvetu mladosti iako poštujem pravilo br.9; nikad ne priznajem krivice.Ma poštujem i ostala pravila,neko manje neko više ali ...slaba fajda.Iako ne bih ,matorim i ja,ma ...stvar skoro gotova
  2. Tol (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Ja probao ovo poslednje a oni se ljute...Neki ne veruju a neki neće ni da čuju,ljubavne izjave ne primaju a izgleda da im moje i ne trebaju.Uvenuću bre u cvetu mladosti iako poštujem pravilo br.9; nikad ne priznajem krivice.Ma poštujem i ostala pravila,neko manje neko više ali ...slaba fajda.Iako ne bih ,matorim i ja,ma ...stvar skoro gotova

ALA LAA... 'vata krivinu na putu istine
  3. Tol (avatar)
    Skura..ovu "bibliju" ću da otštampam i zalepim na vidno mesto
  4. zxy (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    ALA LAA... 'vata krivinu na putu istine
    Pa volim i krivine a i krivine vole mene.A istine ...e one me sačekuju iza krivine kao sad ti što uradi
  5. luna-luna (avatar)
    Ma ne valja ostati zauvek mlad..znas kako se kaze ...mladost-ludost...a ako je to istina...ja sam onda bas mlada
  6. skura58 (avatar)
    Hvala svima na poseti i komentarima