Sinoćnji Duel Tadić VS Nikolić - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Sinoćnji Duel Tadić VS Nikolić

Oceni ovaj blog
Sinoćni TV duel predsedničkih kandidata. Tadić VS Nikolić.

Sećam se fenomenalnog duela iz 2004. godine; evo jednog malog isečka (parafraziram oba kandidata):

Tomislav Nikolić: „Ja sam se vama IZVINUO što sam vam rekao da ste ustaša.“

Boris Tadić: „Ne kaže se IZVINUO nego IZVINIO. Prihvatam izvinjenje.“

(Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha.)

Tomislav Nikolić: „Hvala na ispravci.“

Boris Tadić: „Molim.“

Šta će nam pozorišta kad imamo političare i TV duele?

Obojica su se dobro držala. Boris je bio nešto bolji. Zapravo, nešto više bolji. Na kraju masonski pozdrav i masonsko tapšanje po ramenu, čisto da se zna čiji je rang viši. Ajd zdravo. Predstava im je uspela. Stoka ništa nije provalila. Šta reći? Pozorište u kući. Setih se Prištinskog pozorišta, koje može da nastupa svuda, samo ne može u Prištini, glavnom gradu susedne države. Ha ha ha.

Sinoćnji Duel Tadić VS Nikolić:

[IMG]http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201205/4645/tumblr_m3vyv4lsld1qcmkeso1_500.gif?1337024256[/IMG]

Pošalji "Sinoćnji Duel Tadić VS Nikolić" na Facebook Pošalji "Sinoćnji Duel Tadić VS Nikolić" na Google Pošalji "Sinoćnji Duel Tadić VS Nikolić" na My Yahoo! Pošalji "Sinoćnji Duel Tadić VS Nikolić" na Live Pošalji "Sinoćnji Duel Tadić VS Nikolić" na MySpace Pošalji "Sinoćnji Duel Tadić VS Nikolić" na Twitter Pošalji "Sinoćnji Duel Tadić VS Nikolić" na Digg Pošalji "Sinoćnji Duel Tadić VS Nikolić" na del.icio.us

Komentari

1. skura58 (avatar)
    Dobar ti ovaj klipić za ilustraciju
  2. Demijurg (avatar)
    Ha ha ha. Baš jeste.