Izmedju mene i tebe - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

* * * * * nl

Izmedju mene i tebe

Oceni ovaj blog

“Savršana ljubav ne nalazi se u neprestanom zajedništvu s voljenom osobom. Savršena ljubav nalazi se u neprestanom traganju za njom.
Onog trenutka kad prestane traganje i nam se čini da smo ljubav pronašli, gotovo je sigurno da smo je tog trenutka izgubili.”
Kezele

Pošalji "Izmedju mene i tebe" na Facebook Pošalji "Izmedju mene i tebe" na Google Pošalji "Izmedju mene i tebe" na My Yahoo! Pošalji "Izmedju mene i tebe" na Live Pošalji "Izmedju mene i tebe" na MySpace Pošalji "Izmedju mene i tebe" na Twitter Pošalji "Izmedju mene i tebe" na Digg Pošalji "Izmedju mene i tebe" na del.icio.us

Komentari

1. mari47 (avatar)
    Savršeno, pely...
    Onog trenutka kad prestane traganje....
    Svaki respect
  2. bracaco (avatar)
    Jos jedan divan izbor Pely :) mada iako Kezele to lepo kaze i u tome ima istine, ja se bas i ne bih slozio sa nim.Ljubav ne moze i ne treba biti samo slatko traganje i iscekivanje, vec je mnogo vise od tog :) potpuna ljubav je spoj duhovnog i telesnog u dovoljnim kolicinama, dok je savrsena nedostizni ideal :)
  3. pely (avatar)
    Citat Original postavio mari47
    Savršeno, pely...
    Onog trenutka kad prestane traganje....
    Svaki respect
    Shvatila si !
  4. pely (avatar)
    Citat Original postavio bracaco
    Jos jedan divan izbor Pely mada iako Kezele to lepo kaze i u tome ima istine, ja se bas i ne bih slozio sa nim.Ljubav ne moze i ne treba biti samo slatko traganje i iscekivanje, vec je mnogo vise od tog potpuna ljubav je spoj duhovnog i telesnog u dovoljnim kolicinama, dok je savrsena nedostizni ideal
    Mislim bracaco, da je pod traganjem mislio o punoj i budnoj pažnji na ljubav koja se dašava,
    prepoznavanje svih mrvica i trenutaka koja ona tka, doživljavane ljubavi u svakom detalju iznova i iznovai
    uživajući u njima maksimalno...Slavljenje svakog trenutka deljanja ljubavi...
    što bi naš narod kazao pazio na ljubav, negovao je...

5. luna-luna (avatar)
    Prelepo je pely...
  6. bracaco (avatar)
    [QUOTE=pely;bt207840]Mislim bracaco, da je pod traganjem mislio o [B]punoj i budnoj pažnji na ljubav koja se dašava,[/B]
    prepoznavanje svih mrvica i trenutaka koja ona tka, doživljavane ljubavi u svakom detalju iznova i iznovai
    uživajući u njima maksimalno...Slavljenje svakog trenutka deljanja ljubavi...
    što bi naš narod kazao pazio na ljubav, negovao je...

[IMG]http://i153.photobucket.com/albums/s203/Atrixfromice/welcome.gif[/IMG][/QUOTE]

Onda mu prastam :) salim se naravno postoji mnogo vidjenja ljubavi i ljudi vole na mnogo nacina :)