U potrazi za njom.............

Svakim danom smo sve blizi jedno drugome,draga moja.Pri samoj pomisli na to,moja volja je sve jaca i jaca,dok se probijam kroz maglu ovog propalog i dekadentog grada,nailazim na razne ljude koji se tako mogu samo zvati zbog njihovog izgleda.Nailzam na sveopste rasulo,kako u odnosima medje najblizima tako i prema sebi samima.Toliko njih me sa nekim jadnim posmehom gledaju,prate svaki moj pokret i smeju se.O sitne duse,o nevernici,zao mi vas je.I svaki dan zahvaljujem Bogu na nadi i veri u nas ponovni susret."Put pravedna čoveka sa svih strana napada nepravda sebičnih i tirana. Blagoslovljen bio onaj koji u ime milosrđa i dobrote nemoćne vodi kroz doline mračne. Jer on je čuvar brata svoga i nalaznik dece izgubljene. Tako ću se strašno osvetiti kaznama jarosnim onima što braću moju otrovati i uništiti pokušaju. I kad im se osvetim, znat će da moje ime je Jahve!" Ezekiel 25,stih 17
I nedoticu me njihovi komentari,jer ja sam zadovoljan sa samim sobom,moze se reci da sam pronikao u smisao zivota.Nije poenta u pozesijama,vec o onim daleko vaznijm duhovnim.Necu pokleknuti mila,
Dokle god je On uz mene i moji prijatelji,moja vera je poput venca planina Anda,i snaga mi se vraca,sa svakim danom.Ti si smisao svega,ti si moja polovina i docekacu tvoj dolazak,poput Bozjeg gneva koji se strovalio nad gresnicima koji se podmevahu Noju i Davidu, smrvicemo bezboznike.Ali ne oruzjem smrtnika,vec oruzjem Nebeskim nasom ljubalju i nasim zajednistvom.Hvali ti ljubavi,na tvome postojanju,i ljubavi kojom zracis nadamnom,poput svetlosti hiljadu zvezda,i sto si unistila mrak koji je pokusao da me od tebe i tvoje ljubavi razdvoji.Na tome sam ti beskrajno zahvalan................
 

Back
Top