Dubine i daljine..... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Dubine i daljine.....

Oceni ovaj blog
Zovu me dubine…
A mnogi kažu da je za mene površina.
Površina…
Tako surova i hladna…
Tako ohola…
Ne!
Ne želim na površinu.
Želim da se vratim na ono isto dno.
Samo moje dno,
koje me prati i brani od površine.
Želim moje dno!
Tamo je lepo.
Tamo smo samo ti i ja…

Pošalji "Dubine i daljine....." na Facebook Pošalji "Dubine i daljine....." na Google Pošalji "Dubine i daljine....." na My Yahoo! Pošalji "Dubine i daljine....." na Live Pošalji "Dubine i daljine....." na MySpace Pošalji "Dubine i daljine....." na Twitter Pošalji "Dubine i daljine....." na Digg Pošalji "Dubine i daljine....." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. bracaco (avatar)
    Човеку је најлепше где је навикао и пријатно се осећа ма где то било, тако да разумем лепе стихове твоје :)
  2. 123loncar (avatar)
    ..lepi stihovi ... bravo !

...za čoveka uvek je privlačan ( pa i nezaboravan ) boravak u majčinskoj utrubi ; dok jestvaran i pripreman za svet zvani život ... mnogi su hteli da izgrade takav kutak sigurnosti i u njega unesu te ljubavne dubine , nalik majčinskoj ljubavi sigurnosti / zaštićenosti u izobilju sokova...mnogi su sebi i izgradili nakakve kutke , kao terase sa kojih su gledali sav ostali svet kako se koprca i batrga kroz život .. svi takvi u takvim skrovištima i dubinama sigurnosti , pobegli su od života .. čak i skroviti ljubavni kutak pretvara se u zatvor - ljubavni kavez , koji na kraju proždere ljubav koja ga je izgradila ; jer je daleko od života ... nekako ljubavi nema bez života , a ni života bez ljubavnog izobilja... tako mu to nekako biva , na ovom svetu ... šta znam !
  3. Ariodante (avatar)
    poeziju ne najnezahvalnije ocenjivati, jer toliko sebe uložiš u par stihova.. ali da ne kitim i ne bavim se kritikom. lepo što deliš svoja intimna razmišljanja sa nama, dokonim čitaocima.
  4. iamblond (avatar)
    hvala svima....