Ne okreći glavu kad ti tuga prepriječi put, nego je pogledaj u oči i kazi: - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Ne okreći glavu kad ti tuga prepriječi put, nego je pogledaj u oči i kazi:

Oceni ovaj blog
Ajde molim te pomakni se malo!

Kad me ljudi pogledaju sa strane....onako površno....kažu.....ma što ova hoće?..pa ta ima sve na svijetu....a postoji li netko tko može prodrijeti iza naše vanjske fasade koju pokazujemo svijetu i ljudima svijesni koliko zločestoće ima svugdje oko nas....kao što svako od nas ima dobrog oko sebe, postavljam si pitanje zašto uvijek ispadne da zla imamo mnogo više....I često mi tuga zasjeni sve dobro oko mene....zasjeni sunčan dan.....šetnju uz jezero....jednostavno zlo ima jaču snagu od moje vjere....i zasjeni mi pogled....i ponovno pobijedi ...i tako padam i dižem se ..poražena i pobjednik.....u tome začaranom krugu, labirintu u koji me život uveo....tražim izlaz...pipam kroz mrak...pokušavam upaliti svijetlo u sebi....u duši...u glavi....i onda ponovno padam....ne znam mjesto na kojem se mogu napiti sa izvora mudrosti...izvora snage...tražim ga u svojoj duši..a ono kao da je sve dalje i dalje od mene....sumnjičavo gledam u ljude....očekujući udarac...bol....spreman da me sruše...da se opet dignem....ali pitanje zvoni na uzbunu u mojoj glavi...dokle mogu izdržati te udarce...kad će doći trenutak kad se neću više htjeti podignuti...prepustiti se plimi da me odnese u nepoznato...a tuga ...raste...raste...i crpi iz mene sve....otela mi je osmijeh...nadu..vjeru....a što ostaje...prazna ljuštura života...i samo tuga....i molim se samo za par dana odmora....utjehe...da budem što sam bila....da se smijem....i da mi pogled blista....

Pošalji "Ne okreći glavu kad ti tuga prepriječi put, nego je pogledaj u oči i kazi:" na Facebook Pošalji "Ne okreći glavu kad ti tuga prepriječi put, nego je pogledaj u oči i kazi:" na Google Pošalji "Ne okreći glavu kad ti tuga prepriječi put, nego je pogledaj u oči i kazi:" na My Yahoo! Pošalji "Ne okreći glavu kad ti tuga prepriječi put, nego je pogledaj u oči i kazi:" na Live Pošalji "Ne okreći glavu kad ti tuga prepriječi put, nego je pogledaj u oči i kazi:" na MySpace Pošalji "Ne okreći glavu kad ti tuga prepriječi put, nego je pogledaj u oči i kazi:" na Twitter Pošalji "Ne okreći glavu kad ti tuga prepriječi put, nego je pogledaj u oči i kazi:" na Digg Pošalji "Ne okreći glavu kad ti tuga prepriječi put, nego je pogledaj u oči i kazi:" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. orfej sa ibra (avatar)
    Ako bi pisala dalje, to bi izgledalo ovako:

Dva bića u jednom telu, ili dve zveri od kojih je jedna jača a druga otrovna, pa se pa se ne mogu uništiti...

Riba i ptica u istom kavezu, to je ono što ja nazivam sobom...

Ono kroz šta se razliva i teče reka dugačkog nemira...

U krv , u vene, u kosti, u mozak,čineći sve pod ovim lukom nebeskim da izgubi smisao i izvesnost...

Živim bez svesti o postojanju istine...

A šta,ako se probudim...?

2. skura58 (avatar)
    Nemaj nam biti tužna