NEŠTO..što meni puno govori...a možda će i vama....tko zna..krhko je znanje.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

NEŠTO..što meni puno govori...a možda će i vama....tko zna..krhko je znanje....

Oceni ovaj blog
"Uzalud je praštati onom,ko ne zna ni da je pogriješio...Pričati onom,ko ne razumije...Jednostavno, ne možemo druge učiti onom što oni sami u sebi nose...
Al' možemo mi naučiti od njih...Ono, što nikad ne smijemo postati…"

"Veceras mi tako trebas.
Mozda kao nikada do sada i na nacin na koji te nikada do sada nisam zeljela.
Neki cudan, neobjasnjiv.
Ne trebas mi da mi ugasis strasti. Ne trebas mi da bih zadovoljila svoj ego i rekla: “Opet si moj”.
Veceras mi trebas iz samo jednog razloga, da me smiris, da me zastitis od same sebe."

Ne, ne budite me...lijepo mi je kad razmišljam o njemu nekako u polu-snu i smišljam događaje, filmsku scenu koja se čini kao stvarnost...njegove oči tako toplo me gledaju, tajni osmijeh kojeg nema svako...budim se i shvaćam da ću ga vidjeti opet sa onim mrkim pogledom koji me neće ni primjetiti.

"Čitav život brineš kako se drugi osjećaju, a na kraju shvatiš da si zaboravio kako se ti osjećaš."

" Nemoj nikada nikome da oduzimaš nadu - možda mu je to sve što ima."

H. Jackson Brown ♥

Pošalji "NEŠTO..što meni puno govori...a možda će i vama....tko zna..krhko je znanje...." na Facebook Pošalji "NEŠTO..što meni puno govori...a možda će i vama....tko zna..krhko je znanje...." na Google Pošalji "NEŠTO..što meni puno govori...a možda će i vama....tko zna..krhko je znanje...." na My Yahoo! Pošalji "NEŠTO..što meni puno govori...a možda će i vama....tko zna..krhko je znanje...." na Live Pošalji "NEŠTO..što meni puno govori...a možda će i vama....tko zna..krhko je znanje...." na MySpace Pošalji "NEŠTO..što meni puno govori...a možda će i vama....tko zna..krhko je znanje...." na Twitter Pošalji "NEŠTO..što meni puno govori...a možda će i vama....tko zna..krhko je znanje...." na Digg Pošalji "NEŠTO..što meni puno govori...a možda će i vama....tko zna..krhko je znanje...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hirajgoagain (avatar)
    svejedno mora negde da odes da radis za platu. ok ili od kuce
  2. iamblond (avatar)
    od kuće....prijatelju..od kuće...tko zna ZNA....
  3. Nao (avatar)
    ne možemo druge učiti onom što oni sami u sebi nose...
    Al' možemo mi naučiti od njih...Ono, što nikad ne smijemo postati…"
    Bas tako...Sto nam pre to postane jasno tim bolje po nas Bravo za blog