DANAŠNJI DAN..... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

DANAŠNJI DAN.....

Oceni ovaj blog
‎"Moje greske su moj život!" S.Beckett

Najmoćniji zakon u prirodi je Zakon Privlačenja. Reagira na nase misli i uvjerenja uvjetovana nasim mislima.

Vrijeme ne može izbrisati ljubav...ako je ljubav.

Um može pretvoriti raj u pakao,ili pakao u raj. J.Millton

Pošalji "DANAŠNJI DAN....." na Facebook Pošalji "DANAŠNJI DAN....." na Google Pošalji "DANAŠNJI DAN....." na My Yahoo! Pošalji "DANAŠNJI DAN....." na Live Pošalji "DANAŠNJI DAN....." na MySpace Pošalji "DANAŠNJI DAN....." na Twitter Pošalji "DANAŠNJI DAN....." na Digg Pošalji "DANAŠNJI DAN....." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Ariodante (avatar)
    imaju ovde u Srbiji dva sasvim solidna prevoda Snapshots of a Daughter-in-Law.
    Ovo naravno nema veze sa Vašim citatima za današnji dan, ali eto kuda nas odvedu asocijacije
  2. iamblond (avatar)
    nije bitan put kuda vas odvedu asocijacije bitno je da je put dobar.....i da vama odgovara....
  3. bracaco (avatar)
    Eh kad bi covek odmah mudar mogao biti :)
  4. lejla.al.dbuni (avatar)
    Um može pretvoriti raj u pakao,ili pakao u raj. J.Millton

Savršeno rečeno....istina u esencijalnoj postavci!
  5. iamblond (avatar)
    Što se uma tiče, čitala sam da čak i ljubav ide kroz um....a zašto nas onda boli srce kad nije sve u redu...čak su izmjerili količinu nekih hormona kad je čovjek u stanju zaljubljenosti...i onda šok....otkrili su da nakon 4 godine...samo 4 godine totalnon sve nestane ...ali baš sve....hmmmm......
  6. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    čak su izmjerili količinu nekih hormona kad je čovjek u stanju zaljubljenosti....
    Ti "neki hormoni" su označeni kao "hormon sreće".
    Zvaničan,naučni naziv mu je "serotonin",Blondy....

U stanju zaljubljenosti dolazi do povećanog lučenja tog hormona (hemijski dokazano).
    Isto tako u jednom toku procesa "zaljubljenosti",u tački najveće "kumulativnosti",odnosno strasti...... dolazi do lučenja još jednog "ubitačnog" hormona,adrenalina....

And go ahead,dear...I know everything...about that,I mean..

Blondy......
  7. DUNJA W (avatar)
    Vrijeme ne može izbrisati ljubav...ako je ljubav.

prava...za ono o cemu smo pisale..
  8. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Ti "neki hormoni" su označeni kao "hormon sreće".
    Zvaničan,naučni naziv mu je "serotonin",Blondy....

U stanju zaljubljenosti dolazi do povećanog lučenja tog hormona (hemijski dokazano).
    Isto tako u jednom toku procesa "zaljubljenosti",u tački najveće "kumulativnosti",odnosno strasti...... dolazi do lučenja još jednog "ubitačnog" hormona,adrenalina....

And go ahead,dear...I know everything...about that,I mean..

Blondy......
    Nije serotonin.....nešto novo su izmislili..a naziv je toliko kompliciran....da...nemrem ja to ni natipkati a kamoli napisati...ako uspijem pronaći tekst na netu....zaljepiti ću vam ga svima ovdje.....