NAJBOLJA IZJAVA KOJU SAM PROČITALA U ZADNJE VRIJEME....SMISLENA I DUBOKOUMNA... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

NAJBOLJA IZJAVA KOJU SAM PROČITALA U ZADNJE VRIJEME....SMISLENA I DUBOKOUMNA...

Oceni ovaj blog
Citat godine nosioca Nobelove nagrade za medicinu
Drauzija Varelle, brazilskog onkologa :
------------------------------------------
"U danasnje doba se pet puta vise investira u medikamente za
musku potenciju i silikone za zene nego za lijecenje Alzhajmerove
bolesti.Tako cemo za par godina imati stare babe s ogromnim sisama i stare
dede s tvrdim penisom, ali se niti jedan od njih nece sjetiti za sto je to
dobro i cemu sluzi." XD

Čisti izraz, najčistiji mogući izričaj za stanje ljudske svijesti u našem dobu....i da završim rečenicom svoje bake: kuda ode ovaj svijet???

Pošalji "NAJBOLJA IZJAVA KOJU SAM PROČITALA U ZADNJE VRIJEME....SMISLENA I DUBOKOUMNA..." na Facebook Pošalji "NAJBOLJA IZJAVA KOJU SAM PROČITALA U ZADNJE VRIJEME....SMISLENA I DUBOKOUMNA..." na Google Pošalji "NAJBOLJA IZJAVA KOJU SAM PROČITALA U ZADNJE VRIJEME....SMISLENA I DUBOKOUMNA..." na My Yahoo! Pošalji "NAJBOLJA IZJAVA KOJU SAM PROČITALA U ZADNJE VRIJEME....SMISLENA I DUBOKOUMNA..." na Live Pošalji "NAJBOLJA IZJAVA KOJU SAM PROČITALA U ZADNJE VRIJEME....SMISLENA I DUBOKOUMNA..." na MySpace Pošalji "NAJBOLJA IZJAVA KOJU SAM PROČITALA U ZADNJE VRIJEME....SMISLENA I DUBOKOUMNA..." na Twitter Pošalji "NAJBOLJA IZJAVA KOJU SAM PROČITALA U ZADNJE VRIJEME....SMISLENA I DUBOKOUMNA..." na Digg Pošalji "NAJBOLJA IZJAVA KOJU SAM PROČITALA U ZADNJE VRIJEME....SMISLENA I DUBOKOUMNA..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Ja bi mu vala dala Novelovu nagradu i za ovu izjavu jer je čista istina zdravorazumske pameti
  2. MPMcB (avatar)
    Ja bih dao nobelovu nagradu Obelixu, onom Asterixovom debelom drugaru za izjavu:

"Baš su blesavi ovi rimljani."
  3. iamblond (avatar)
  4. zxy (avatar)
    E ,o čemu ti brineš bre
    daleko je to od tebe
    nego lepo se ti isplezi na sve
    i reci da te se to ne tiče
    Ps
    Plavuša si imaš pravo na to
    ko što se na tvom avataru sve već vidi lepo
  5. bracaco (avatar)
    Мудар човек, али опет му дође на исто :) или имаш са чим ал си заборавио како, или се још сећаш али немаш са чим :)
  6. iamblond (avatar)
    hahahahahaha..hvala ti bracaco.....hvala....mudro zboriš prijatelju...
  7. iamblond (avatar)
    Mudar čovjek , ali opet mu dođe na isto, ili imaš sa čim ali si zaboravio kako, ili se još sječaš ali nemaš sa čim....jesi ponosan na mene i moj prijevod čirilice....ha...da te čujem sad....hahahahaaha....