ARLEKIN U DRŽAVNOJ SLUŽBI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

ARLEKIN U DRŽAVNOJ SLUŽBI

Oceni ovaj blog

Komentari

1. skura58 (avatar)
  2. Young_blood (avatar)
  3. coco bill (avatar)
  4. Timosten (avatar)

a sto preskoci dan glasanja i izborna mesta, tamo ce biti u redovioma, bas kako treba???
  5. Sanjalicca (avatar)
    e neka si ix vako malo
  6. 123loncar (avatar)
    ...pa državni cirkuzanti ( a naš cirkus ), ne rade na na dan crvenog slova... mnogo su bre pobožni ?...pa jel vide žandarmajstora kod patrijarha potpisao pristupnicu i kupio oprost svih budućih nedaj bože grehova ....?
  7. Timosten (avatar)
    Bulimija i anoreksija, sve mi se pomešalo, teško je ne povratiti gledajući ove skotove kako prose glasove,
    jos će gore biti kad vidim koliko će ovaca izaci na šišanje! Ne mogu da pričam kako cu da piz.im kad ih ove ovce
    "izglasaju" a oni se usk.rče i postanu gordi i oholi, ne ebajući stoku kojoj se sad klanjaju i koja ih je dovela na vlast!!!
    ma njima tako i treba (ovcama), nego ćemo i mi uz njih da naebemo!
  8. nesa973 (avatar)

9. 123loncar (avatar)
    ...tačno tako ; posle šišanja muža pa klanje...nego će pofaćaju i nešišane , zbog patriotske kvote..
  10. sanjam.ja (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...tačno tako ; posle šišanja muža pa klanje...nego će pofaćaju i nešišane , zbog patriotske kvote..
    nesisani ce biti kolateralna steta
  11. DUNJA W (avatar)
    uh,al ces imati posla...)
  12. skura58 (avatar)
    Nesha973 dobre slike
  13. hirajgoagain (avatar)
    to je klovn, harlekin je valjda karirano?? to je nesto konkretnije, venecija, wiki... pjero arlekin i ona neka sta ej trece
    karirani tip sa mozda crnom maskom i valjda je onako opasan i vragolast to je wiki tamo pishe