Liza u Kuci VB! 8)

Zdravooooooooooooo drugari!

Evo, Liiiize, stigla sam sa novim vestima. Izasao je Zeka sinoc. Sada cu moci da se odmorim, jer me je jako smarao sa onim njegovim muvanjem. Seljak. Tanja je odlucila da me izgladni totalno. Problem je zato sto sam rekla Natasi daje zgodinija od Tanje i od tada mi nist ne da da jedem. Taman sednem da jedem, a ona skoci, istrgne mi tanjir i pocne da jede. Slavisa i Zeka su me pozvali da udjem u sobu kod njih, ali ja nisam htela. Rekli su mi da imaju nesto za mene, ali posto je Zeka smor nisam otisla. Burek i dalje govori kako mi je bolje da idem na Kosovo da spasim Srbe nego sto sam u Kuci VB. Stalno mi govori: "Ljzo, Ljzo, zbog TEbe ce nas Siptari PObiti" Zezaq mi govori stalno: "JAo Lizo, kako si ti lepa i zgodna", a Dijana me smara sa njenim zakljuccima. Sa Suzom sam imala fajt, jer je Elmir navalio na mene. Ona je kao ljubomorna i rekla mi je: "Mala, drzi se Zeke, a ne Elmira" Ja sam joj rekla: "Da ne volim starije momke od sebe." I to je pogodilo, posto izgleda starije od mene. Drugari, tamo su svi dosadni. VB mi uopste ne pusta narodno kolo da malo poigram. Sta da radim? 8-)
 

Back
Top