Socijalna služba - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Socijalna služba

Oceni ovaj blog
SOCIJALNA SLUŽBA

Ne mogu da dobijem socijalno. Imam šestoro dece. Možete li mi reći zašto?
Sa zadovoljstvom vas obaveštavam da je moj muž, koji je bio proglašen nestalim, mrtav.
Ovo je moje deveto dete. Šta ćete da uradite povodom toga?
Molim vas ustanovite da li je sigurno da mi je muž mrtav.
Čovek sa kojim sad živim ne može da jede niti da radi bilo šta drugo dok se ne uveri.
Veoma sam potresena što ste proglasili mog sina nepismenim. To je prljava laž, kao i to da sam se udala nedelju dana pre njegovog rodjenja.
Šaljem vam svoj bračni ugovor i tri dece, od kojih je jedno greška, kao što vidite.
Mome mužu je smanjena plata pre dve nedelje i od tad sam napeta. Šta ćete da uradite povodom toga?
Ukoliko uskoro ne dobijem supružnikov novac, biću prinudjena da vodim nemoralan život.
Promenili ste mog malog dečaka u devojčicu. Hoće li zbog toga biti drugačije?
U skladu sa vašim uputstvima, rodila sam blizance u priloženom kovertu.
Hoću moj novac što pre je moguće. U krevetu sam s doktorom već dve nedelje i nisam zadovoljna. Ako se stanje ne popravi, moraću da potražim novog doktora.

Pošalji "Socijalna služba" na Facebook Pošalji "Socijalna služba" na Google Pošalji "Socijalna služba" na My Yahoo! Pošalji "Socijalna služba" na Live Pošalji "Socijalna služba" na MySpace Pošalji "Socijalna služba" na Twitter Pošalji "Socijalna služba" na Digg Pošalji "Socijalna služba" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari