PROBUDIŠ SE JEDNOG JUTRA...i svijet je naglavačke....trebam vaš savjet.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

PROBUDIŠ SE JEDNOG JUTRA...i svijet je naglavačke....trebam vaš savjet....

Oceni ovaj blog
da ga proslijedim dalje....

dugo već poznajem tu svoju prijateljicu....zajedno smo od malih nogu...rastavljena je ..dvoje djece..u navodno dobroj vezi....sa čovjekom rastavljenim ali onako pomalo punim problema sa bivšom koja po meni baš i nije nego da je čovjek nazove krastačom....i danas nas dvije tako sjedimo i pijemo kavicu..kad njoj krenu suze....ja u šoku....pitam što je i priča kreće: ovako...ni ja ne vjerujem da je to moguće...

Njezin dragi s kojim btw i živi, onako pomalo razapeto zajedno, pa malo svak na svojoj strani radi obveza odlučio zauvijek se preseliti k njoj. I tu bi trebala kapnuti suza sreće a ne tuge....medjutim:

On ima neriješene probleme sa bivšom djecom i bla bla bla....i tako u beskraj i odlučio je svemu tome stati na kraj....i biti samo njen..kažem opet suza sreće....ali..
Ona je tek danas shvatila da taj život zapravo i neće biti tako bajan kako je on to njoj prezentirao....naime uhvatila ga je u velikoj laži....prevelikoj da se samo tako mahne rukom i pređe preko nje tipa : biti će bolje to je samo prolazno. Taj dotični gospodin i inače stalno je opeterečen događajima sa bivšom i manje više 95% vremena priča o njoj...ne baš pohvalno ali ona je tema glavna i maltene jedina.
I danas prije nego što me zvala na kavicu, napokon je shvatila da će taj njihov zajednički život ostati isti..kao i do sada ....njih dvoje...pardon...njih troje...a ona kako mi kaže po prvi puta već dugo puca po šavovima...želi van iz toga..pa ne želi..voli ga....pa je to sve jako komplicirano...
MOJE PITANJE VAMA SVIMA KOJI ĆETE ČITATI OVO: ŠTO zapravo znači kad muškarac na taj način stalno blebeče o svojoj bivšoj, kad su svi njegovi problemi jako jako veliki, kad je neodlučan i ne znam ni sam što bi sa sobom?.....što za njega onda predstavlja ta moja prijateljica...zar samo trenutni pojas za spasavanje....ona kaže da se osječa kao kontejner za smeće naravno njegovo.....i ne branim je....ni ja ne razumijem zašto je sa njime??

Može li ljubav ujedno biti i bolesna ljubav....i tko je bolestan od njih dva...ili oboje....ili nitko...da li je to stanje svijesti ili stanje besvijesti....hmmm......i need help.....

Pošalji "PROBUDIŠ SE JEDNOG JUTRA...i svijet je naglavačke....trebam vaš savjet...." na Facebook Pošalji "PROBUDIŠ SE JEDNOG JUTRA...i svijet je naglavačke....trebam vaš savjet...." na Google Pošalji "PROBUDIŠ SE JEDNOG JUTRA...i svijet je naglavačke....trebam vaš savjet...." na My Yahoo! Pošalji "PROBUDIŠ SE JEDNOG JUTRA...i svijet je naglavačke....trebam vaš savjet...." na Live Pošalji "PROBUDIŠ SE JEDNOG JUTRA...i svijet je naglavačke....trebam vaš savjet...." na MySpace Pošalji "PROBUDIŠ SE JEDNOG JUTRA...i svijet je naglavačke....trebam vaš savjet...." na Twitter Pošalji "PROBUDIŠ SE JEDNOG JUTRA...i svijet je naglavačke....trebam vaš savjet...." na Digg Pošalji "PROBUDIŠ SE JEDNOG JUTRA...i svijet je naglavačke....trebam vaš savjet...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hirajgoagain (avatar)
    pa ne mora da se vidja s njim ako joj ne odgovara, zavisi sta dobija od toga
  2. skura58 (avatar)
    Prvo, tip je budala.
    Drugo verovatno mu je još uvek stalo do bivše.
    Ili je možda samo povredjena sujeta?
    Svakako, dobar raskid je bolji od loše veze.
  3. iamblond (avatar)
    A KAŽE DA GA VOLI...i on to njoj kaže...rijetko..ali opet izgovori kad mu čupa nokte...---life *****.....
  4. hirajgoagain (avatar)
    si sigurna da znas sta je life *****
    mada, moj je mozda i hajat. ali svako nosi svoj krst : (
  5. zxy (avatar)
    Evo draga Z savet da ti da
    Pošto u životu ionako
    sve naopako ispada
    od onoga čemu se čovek nada
    bolje je da se unapred sagleda
    kako će koja stvar da izgleda
    u toj varijanti,msm naopačkoj
    i da se ravna po njoj
    pa će izbeći bedi naknadnoj
  6. Tol (avatar)
    Najnezahvalnije je biti most iz predjašnjeg u buduće stanje..poput čistilišta...a ta tvoja prijateljica to jeste.
    Može on da kaže da je voli...No, ONA je samo latentan zanos (fizička potreba za telesnim)
    i njegov je trenutni oslonac da se iščupa i pobegne-oslobodi svoje bivše ljubavi.
    Čim toliko priča o prošloj vezi, znači da je još začaran..a ta tvoja frendica će biti
    samo jedna stepenica na putu dok se on ne zaljubi u neku treću i pronadje nov smisao...
    ONA, na žalost-taj smisao neće biti, jer je uloga upijača kuknjava i raspredanja o krivicama- sama po sebi dovoljna.
  7. traumland (avatar)
    Pre nego pljunem bilo sta,ovde mi nije jasno par detalja.Dakle...

a) koliko dugo tvoja drugarica vesla ovu vezu,pa joj tek neki dan doslo iz dupeta u glavu..i sta se desilo da joj se naprasno otvori horizont?

b) moras mi pojasniti ovaj pojam "bivsa deca"...'des to pokupila?

c) 95%vremena...jako precizno,ali malo pretenciozno..

E sad...sklon sam verovanju da ovaj lik,koji je ostavio zenu i "bivsu decu",a tako se veselo smestio kod tvoje drugarice i njene dece
    povremeno "hefta"svoju bivsu,usput je malo pljujuci(sto da ne....).Povremena promena dobro dodje,a verovatno balavi i na neku buducu,
    posto mu to izgleda ne opterecuje savest.

Dalje,posto je veza dvoje ljudi cista matematicka jednacina,koja ima svoje logicno objasnjenje i konacno resenje(cenim da nemaju po 20-ak god,
    pa da ih otkida hemija)apsoluto sam uveren da i tvoja drugarica spila neku partiju pokera,makar u toj meri da se nada da ce ovo jednom prestati,te da ce
    docekati dan kad ce on blejati u Zvezde granda i drzati gubicu zatvorenom ili pak smanjiti taj postotak od 95%na neku prihvatljiviju meru..

Tvoja drugarica za njega ne prestavlja nista ili skoro nista,makar on to ne pokazuje.Kontejner je gruba rec za coveka,pa bi jojverovatno bilo uputno predloziti da
    se otarasi straha od samoce,izbaci majmuna napolje i pocne ziveti za sebe i svoju decu.Ne bih rekao da je on bolesan,vec samo ima vestinu,ali tvoja drugarica...
    ako to trpi duze vreme...e pa verovatno neka klinika ili nesto slicno.

Svet je prepun ovakvih ili jos bizarnijih desavanja.
  8. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio traumland
    Pre nego pljunem bilo sta,ovde mi nije jasno par detalja.Dakle...

a) koliko dugo tvoja drugarica vesla ovu vezu,pa joj tek neki dan doslo iz dupeta u glavu..i sta se desilo da joj se naprasno otvori horizont?

b) moras mi pojasniti ovaj pojam "bivsa deca"...'des to pokupila?

c) 95%vremena...jako precizno,ali malo pretenciozno..

E sad...sklon sam verovanju da ovaj lik,koji je ostavio zenu i "bivsu decu",a tako se veselo smestio kod tvoje drugarice i njene dece
    povremeno "hefta"svoju bivsu,usput je malo pljujuci(sto da ne....).Povremena promena dobro dodje,a verovatno balavi i na neku buducu,
    posto mu to izgleda ne opterecuje savest.

Dalje,posto je veza dvoje ljudi cista matematicka jednacina,koja ima svoje logicno objasnjenje i konacno resenje(cenim da nemaju po 20-ak god,
    pa da ih otkida hemija)apsoluto sam uveren da i tvoja drugarica spila neku partiju pokera,makar u toj meri da se nada da ce ovo jednom prestati,te da ce
    docekati dan kad ce on blejati u Zvezde granda i drzati gubicu zatvorenom ili pak smanjiti taj postotak od 95%na neku prihvatljiviju meru..

Tvoja drugarica za njega ne prestavlja nista ili skoro nista,makar on to ne pokazuje.Kontejner je gruba rec za coveka,pa bi jojverovatno bilo uputno predloziti da
    se otarasi straha od samoce,izbaci majmuna napolje i pocne ziveti za sebe i svoju decu.Ne bih rekao da je on bolesan,vec samo ima vestinu,ali tvoja drugarica...
    ako to trpi duze vreme...e pa verovatno neka klinika ili nesto slicno.

Svet je prepun ovakvih ili jos bizarnijih desavanja.
    idem otpočetka...krivo sam napisala...BIVŠA I DJECA....tip feler..i u pravu si ...nisu djeca..odrasli ljudi sa bivšim životima....za nju znam da svoje probleme nosi dugo u sebi..ne otvara se lako....a kad pukne..e onda puca na sve strane..kao na toj kavici..što je najbolje za njih...nemam pojma....ali sam zbunjena jer nisam očekivala takvog što da joj se dogadja....a i ne razumijem baš sve to zajedno....tko tu koga....i na koji način....
  9. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio hirajgoagain
    si sigurna da znas sta je life *****
    mada, moj je mozda i hajat. ali svako nosi svoj krst : (
    znam.....baš znam....iz svojeg iskustva....baš svojeg...ne jednom....
  10. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    Najnezahvalnije je biti most iz predjašnjeg u buduće stanje..poput čistilišta...a ta tvoja prijateljica to jeste.
    Može on da kaže da je voli...No, ONA je samo latentan zanos (fizička potreba za telesnim)
    i njegov je trenutni oslonac da se iščupa i pobegne-oslobodi svoje bivše ljubavi.
    Čim toliko priča o prošloj vezi, znači da je još začaran..a ta tvoja frendica će biti
    samo jedna stepenica na putu dok se on ne zaljubi u neku treću i pronadje nov smisao...
    ONA, na žalost-taj smisao neće biti, jer je uloga upijača kuknjava i raspredanja o krivicama- sama po sebi dovoljna.
    to je moja djevojka....i agree.....
  11. hirajgoagain (avatar)
    moze da bude mozda ako je uporan i ne trti se, tj ako upija upija i na kraju to je to