ON je ON.....

Ne zaboravi Ljubavi moja da uvijek postoji netko tko te ceka na kraju Puta, na kraju dana, na pocetku dana, na kraju mjeseca, godine, zivota, na kraju svega. Uvijek i zauvijek. Uvijek i zauvijek postoji netko tko te voli bas takvog kakav jesi, tko te bas takvog sniva i zeli, kome si drag, tko te voli i da uvijek i zauvijek postoji netko tko te zeli saslusati, tko samo ceka da nesto kazes. Taj netko sam ja, ..... Ljubavi. I na pocetku i na kraju tvoga Puta. Spojeni ili odvojeni, sastavljeni ili rastavljeni. I kada odes i kada se vratis. i u snu i na javi, jer ti si cista mirisna dusa. I znam da me volis. I znas da te volim....

Ivo Andrić

I znam da volim baš nekog takvog....čistog..poštenog..iskrenog....jer bog nam na kraju svih životnih nevolja podari onu zraku suncu koju smo tako dugo čekali...a on je moja zraka sunca...moj jutarnji smiješak....moja zadnja misao prije sna....ON je ON...ono što sam trebala....moja snaga....moj oslonac....moje rame za plakanje..moja topla ruka ohrabrenja...moja nada u sutra....moj partner u svađi...a tu sam jaka... a njegovo srce veliko i prašta mi...moj partner u šetnji....moj partner u šutnji...u smijehu....ON je ON....daleko a tako blizu....ponekada mu u snu mogu osjetiti oštru bradu...na javi osjetiti njegov miris...dalek a tako blizu....jer kad nekoga nosiš u srcu ni milioni milja nisu daljina.....uvijek je tu....uvijek sam tu...uz mene....uz njega...ON je ON...
 
:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:
Živela ljubav!
t5210.gif
 
Lily~;bt204185:
Eh...da... On je On... dok ...


Cestitam na optimizmu :) I ja sam nekad bila takva :)

nema dugo da sam i ja bila nevjernik..a onda...ON..tako da..uvijek ima nade...treba vjerovati...a ne se zatvoriti prvenstveno srce...srce mora i da pogriješi da bismo znali kad dodje ono pravo...da nam ono samo kaže....:)
 

Back
Top