slava mu - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

gost 287528

slava mu

Oceni ovaj blog
Zašto je nestao Toza? Dobro, znam, i onako je bio pokojni, ali to ne znači da duhovi ne žive.
Možda bih mogla napisati neki konstruktivno, hebastični, duhoviti blog-kao nekada ranije...Neda mi se.
Prosto gledam u ovaj ekran, sušim skoro nalakirane nokte( bezbojnim lakom...stvarno ne volim lakove u boji, u boji bilo čega...volim da su mi nokti prozirni i sjajni i ne jako dugački...), pušim cigaretu u jeku kamapnja raznih-kampanja za prestanak pušenja, kampanja za izbor...OMG ima li kraja kampanjama??? To je umor za male sive ćelije...Za okrajak herca...Za metabolizam...Šikaniranje, reklamiranje, presiranje...
Stoga, odlučih da napravim kampanju za Tozu. Ustvari ja ne znam da li su ga kidnapovali vanzemaljci ili je banovan ili je otišao u monahe...Samo me zanima da li je i dalje onako dražesno pokojni i neka mu neke aveti jave ( ako je sa njima u koorelaciji) da on meni malo fali sa soljenjem mozga i da nije lepo biti sisa :)
Pih, kakava je ovo moja kampanja i čemu li uopšte služi? I da da li sam ja svesna da kampanje ne utiru put ka istini..?
Nego, ako neko komunicira sa pokojnicima, neka mi pozdravi Tozu, baš, baš.
:bye:

Pošalji "slava mu" na Facebook Pošalji "slava mu" na Google Pošalji "slava mu" na My Yahoo! Pošalji "slava mu" na Live Pošalji "slava mu" na MySpace Pošalji "slava mu" na Twitter Pošalji "slava mu" na Digg Pošalji "slava mu" na del.icio.us

Ažurirano 05.04.2012. u 21:09, autor: LJILJA MMM

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari