ASTRONAUTI GOVORE O SUSRETIMA SA VANZEMALJSKIM... DEO 2

5. Astronauti Donald Slayton (Mercury), major Robert White, NASA pilot Joseph Walker, svi oni su imali susret sa UFO letjelicama. Walker ih je dva puta snimio. Tokom Druge Konferencije o mirnom koristenju svemirskih istrazivanja u Seattle u izjavio je: "Ne zelim spekulirati o UFO letjelicama. Sve sto znam nalazi se na filmu koji je razvijen nakon leta".

Treba li reci da ovi filmovi nikada nisu ugledali svjetlost dana?

6. Komandant Eugene Cernan

Komandant Apola 17, izjavio je za Los Angeles Times (1973. godine) slijedece:

"Pitali su me za UFO letjelice ranije i vec sam javno izjavljivao da oni pripadaju nekoj drugoj civilizaciji..."


7. Maurice Chatelain

Direktor NASA inog Komunikacionog sistema je potvrdio da je Armstrong vidio dvije UFO letjelice na ivici kratera. Ovi susreti su uobicajena stvar za NASA u, ali niko o tome ne govori. "...Svi letovi Apola i Djeminija su bili praceni, nekad sa distance, a nekad iz velike blizine od strane letjelica vanzemaljskog porijekla, zovite ih UFO ako hocete. Svaki put kad bi se pojavili, astronauti bi informirali Kontrolu leta, koja bi im naredila apsolutnu tisinu."


8. Astronauti Walter Schirra ("Mercury 8") i James Lovell ("Apollo 8") uveli su sifru "Djed mraz" za UFO lejelice. "Please, be informed that there is a Santa Claus", svi su culi Lovell a 1968. iz Apola 8.


9. Dr Edgar Mitchell, astronaut Apollo 14

Bio je sesti covjek koji je krocio na Mjesec i jedan od onih koji je znao zasto je Neil Armstrong izjavio, na istom mjestu:"Oh, my God, what is that?"

"O, da, zivot postoji izvan Zemlje. Ali, vanzemaljci su davno prosli tacku razvoja na kojoj smo mi sada. Zive u ko operativnijem i racionalnijem svijetu, za razliku od naseg, agresivnog." http://groove.paragon.co.uk/features/Paranormal_ft/edgarfeat.html


Naravno, observacije astronauta su dobrodosle i korisne. Autenticnost njihovih svjedocanstava je bitna da UFO problematiku postavi na ozbiljnije osnove. Mi smo, doduse, otisli nekoliko koraka dalje govoreci o porijeklu i namjerama dvije vanzemaljske civilizacije. Ali, danasnja digresija ima mjesta (barem za nevjerne Tome).


KRAJ
 

Back
Top