Šta bi muškarci voleli da žene znaju o njima - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Šta bi muškarci voleli da žene znaju o njima

Oceni ovaj blog
ŠTA BI MUŠKARCI VOLELI
DA ŽENE ZNAJU O NJIMA

01 – Muškarci bi radije bili nevoljeni, nego nepoštovani i necijenjeni
Muškarac mora da znati da ga njegova žena poštuje i privatno i javno. Takođe, žele da im njihova žena potpuno veruje, divi im se i veruje u njih. Većina muškaraca radije bi prihvatila činjenicu da je devojka/žena prestala da ih voli, nego da je prestala da ih poštuje.

02 – Ljutnja muškarca je najčešće uzrok osećaja nepoštovanja
Kada se muškarac naljuti na svoju ženu, nikad ga nećete čuti da kaže ‘Ne poštuješ me dovoljno’, ali u većini slučajeva to je razlog ljutnje. Vjrovatno je njegova devojka/žena učinila nešto zbog čega se oseća poniženim.

03 – Muškarci su nesigurni
Muškarci se boje da neće ispuniti očekivanja, ne samo na poslu,nego i kod kuće. Naravno nikad to ne bi priznali , ali negdje duboko u sebi oni su vrlo ranjivi po tom pitanju. Za muškarca, odobravanje onoga što radi od njegove devojke/žene je sve. Ako ne pronađe odobravanje i potvrdu nikad neće biti srećan i verojatno će je tražiti negde drugo.

04 – Muškarci osećaju teret da moraju donositi novac u porodicu
Nije važno koliko muškarac zarađuje i zarađuje li više ili manje od svoje supruge, ali je za njega vrlo važno da privređuje nešto za svoju porodicu.

05 – Muškarci žele da budu željeni
Muškarci se jednostavno moraju da se osećaju poželjno. Zbog toga je nužno da ga žena ne odbija.

06 – Seks muškarcima znači vise nego samo seks
Kada se muškarac oseća poželjno taj dobar osećaj se proteže na sva njegova životna područja. To će mu povećatoi samipouzdanje. I obrnuto. Ako se oseća bepoželjim to će se odraziti na sve ostalo čime se bavi.

07 – Muškarci se bore sa vituelnim iskušenjima
To znači da većina muškaraca odgovara na izuelna podražaje kada se radi o ženama. Čak I najverniji muž ne može da ne pogleda ženu sa velikim dekolteom koja se seta u kratkom miniću.

08 – Muškarci uživaju u romantici, ali nisu romantični
Mnogi muškarci nemaju nikakvih ideja kada je romantioka u pitanju, ali to ne znači da ne uživaju u romantici.

09 – Muškarcima je bitno kako im devojka/žena izgleda
To ne znači da svi muškarci žele da im devijka/žena izgleda kao fotomodel, već žele da znaju da se njihova devojka/žena potrudila da se uredi, i da se nije zapustila. Jer na taj način znaju da im je stalo.

10 – Muškarcim žele da njihova devojka/žena zna da je vole
Muškarci nemaju velike sposobnosti I teško pronalaza načine kako ta da kažu, ali vole da znaju da ih njihiva devojak/žena shvata.

Pošalji "Šta bi muškarci voleli da žene znaju o njima" na Facebook Pošalji "Šta bi muškarci voleli da žene znaju o njima" na Google Pošalji "Šta bi muškarci voleli da žene znaju o njima" na My Yahoo! Pošalji "Šta bi muškarci voleli da žene znaju o njima" na Live Pošalji "Šta bi muškarci voleli da žene znaju o njima" na MySpace Pošalji "Šta bi muškarci voleli da žene znaju o njima" na Twitter Pošalji "Šta bi muškarci voleli da žene znaju o njima" na Digg Pošalji "Šta bi muškarci voleli da žene znaju o njima" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)
    wooowwww....koliko riječi .....a misao vodilja moj Skura.....SVI MI TO VOLIMO...nema veze što nam je u gačicama....zar ne viteže??.......
  2. radioaktivna (avatar)
    e svašta vi nešto volite
  3. DUNJA W (avatar)
    jos muskarci ovo da potvrde
  4. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    wooowwww....koliko riječi .....a misao vodilja moj Skura.....SVI MI TO VOLIMO...nema veze što nam je u gačicama....zar ne viteže??.......
    tako nekako
  5. skura58 (avatar)
    Hvala svima koji su pročitali.
    To pomaže, znate.
    I što je najlepše, od stotina ostavljenih poruka samo jedna uvreda.
  6. iamblond (avatar)
    hahahaahahahhahha...misliš kritika.....zar se to tako ne kaže....hahahahahah...ugodnu večer viteže.....