A zaborav košta.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

A zaborav košta....

Oceni ovaj blog
Ništa nam se tako ne urezuje u pamćenje kao ono što želimo zaboraviti...i koliki je vijek trajanja sječanja....da li je doživotan...dobivamo li tu bolnu garanciju za to....

Pošalji "A zaborav košta...." na Facebook Pošalji "A zaborav košta...." na Google Pošalji "A zaborav košta...." na My Yahoo! Pošalji "A zaborav košta...." na Live Pošalji "A zaborav košta...." na MySpace Pošalji "A zaborav košta...." na Twitter Pošalji "A zaborav košta...." na Digg Pošalji "A zaborav košta...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    To je stoga što je to verovatno za nas bolno
    a bol je stvarnost dok je sreća san
    ipak ima jedno sredstvo koje pomaže
    to je ako se sve što se desilo razume
    samo tada čovek može da oprosti i drugima i sebi
    i sećanja bolnog se oslobodi
  2. iamblond (avatar)
    ...ako razumije...??!!...a što ako ne..ako se sve događalo kroz dirigiranje bez tvojeg znanja...i kad se ne možeš boriti sa duhovima..stvarnim...ali ja tako zovem te ljude pune zlobe...
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    ...ako razumije...??!!...a što ako ne..ako se sve događalo kroz dirigiranje bez tvojeg znanja...i kad se ne možeš boriti sa duhovima..stvarnim...ali ja tako zovem te ljude pune zlobe...
    Ah draga,da sam video tvoj avatar
    dao bih drugačiji komentar
    ma jasno mi je šta hoće ti zlobnoci bre
    ali budi bez brige,kad se pojavi onaj pravi
    zaboravićeš ih lako sve
  4. iamblond (avatar)
    Pravi..moj prijatelju mister right ne postoji...dajem ti garanciju za to...kao ni ona PRAVA..sve je to samo splet nekih kemija u nama....valjda....
  5. skura58 (avatar)
    "Pravi..moj prijatelju mister right ne postoji...dajem ti garanciju za to...kao ni ona PRAVA..sve je to samo splet nekih kemija u nama....valjda...."
    Pa da Blondika. Ljubav je Hemija. Još nerazjašnjena sasvim.
    A pravo-prava.
    Probaj da napravš pravog od toga što ga imaš.
  6. iamblond (avatar)
    ne...neka on samo bude to što jeste...čemu da ga mijenjam..takvog sam ga upoznala....takav mi je u dušu ušao....i ako ga krenem raditi pravim....tko zna što ću dobiti....priznajem zamisli da ga u onim čudnim ženskim danima krenem praviti...llllolll.....hahahahah.....uvijek te je lijepo čitati Skura.....