Zašto je pile prešlo cestu - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Zašto je pile prešlo cestu

Oceni ovaj blog
ZAŠTO JE PILE PREŠLO CESTU
UČITELJICA: Da predje na drugu stranu.
PLATON: Za više dobro
ARISTOTEL: U prirodi je piladi da prelaze cestu
KARL MARX: To je istorijska neizbežnost
HIPOKRAT: Zbog suviše ravnodušnosti u gušterači
MARTIN LUTHER KING: Imam viziju sveta u kojem će sva pilad biti slobodna da prelaze ceste, a da se njihovi motivi ne dovode u pitanje
MOJSIJE: Bog sidje sa neba i reče piletu "Ti ćeš da prelaziš ceste"
FOX MULDER: Videli ste da prelazi svojim sopstvenim očima. Koliko još piladi mora da predje cestu da bi vi poverovali
RICHARD NIXON: Pile nije prešlo cestu. Ponavljam pile NIJE prešlo cestu.
MAKIJAVELI: Poenta je da je pile prešlo cestu i to opravdava svaki motiv koji je imalo.
JERRY SEINFELD: Zašto neko prelazi cestu? Zašto se neko ne zapita na kraju krajeva zašto se pile uopšte vrzmalo tuda!
FREUD: Sama činjenica da vas interesuje zašto je pile prešlo cestu, otkriva vašu seksualnu nesigurnost.
KARLOS VESTENDOP: To je jedini put koje pile može preci uzimajući u obzir Daytonski sporazum.
BILL GATES: Upravo smo izdali novi PileOffice2000, koji ne samo da će prlaziti ceste nego će ležati na vašim podacima i čuvati ih.
OLIVER STONE: Pitanje nije zašto je pile prešlo cestu, nego ko je prešao dok smo mi bili zaokupljeni piletom.
CHARLES DARWIN: To je bio logični korak nakon silaska sa drveta.
ALBERT EINSTEIN: Da li je pile preslo cestu, ili se cesta pomerala ispod pileta zavisi od vašeg položaja u referentom sistemu.
BUDDHA: Postavljanjje tog pitanja negira našu sopstvenu pileću prirodu
ERNEST HEMINGWAY: Da umre.... Na kiši... Samo...
BILL CLINTON: Ja nisam imao nikakvu nemoralnu vezu sa tim piletom.
ISAK NEWTON: Pile koje se nalazi u stanju mirovanja ostaće na jednom mestu. Pile koje se kreće u nekom referentnom sistemu prelaziće ceste.
DARTH VADER: Zato što nije moglo da odoli moćci tamne strane.
KAPETAN KIRK: Ceste... Krajnje granice... Ovo su putnici USS Jajagera. Njihova petogodisnja misija je da otkriju nove civilizacije i da hrabro odu gdje ni jedno pile nikada nije otišlo.
STALJIN: Ne interesuje me... Samo ga uhvatite... Trebaju mi jaja za omlet!!!
SALVADOR DALI: Riba.
RENE DEKART: Mislim! Dakle pile postoji!
GROUCHO MARX: Pile? Koje je poenta priče? Zašto, ja sam imao ujaka koji je mislio da je pile. Ujna se zamalo razvela od njega, ali ipak, trebala su nam jaja.
KARL MARX 2: Da pobegne od buržoaske borbe srednje klase.
CAESAR: Da dodje, da vidi, da pobedi.
ADOLF HITLER: Htelo je da pobegne od gasne komore.
SCOTT: Zato što je reklo "Beam me on the other side Scotty"

ŠTA NAM KOMPJUTERI KAŽU???
COBOL PILE 0001-PILE-PRELAZI IF NEMA-AUTA-NIGDJE THEN PERFORM
0010-PREDJI-CESTU VARYING STEPS FROM 1 BY 1 UNTIL NA-DRUGU-STRANU ELSE GO TO
0001-PILE-PRELAZI G3 mH PILE Prelazi ceste brze nego bilo koje Pentium pile.
INTEL PENTIUM PILE Pile je preslo cestu 4.9999978 puta.
MICROSOFT PILE (TM) Vec je na obje strane, i upravo je kupilo cestu.
OS/2 PILE Je preslo cestu u stilu prije par godina, ali to je bilo tako tiho da niko nije primjetio
WINDOWS 95 PILE Prelazak vidite na mnogo lijepih nacina i sa mnogo razlicitih likova, ali kada sve to skuhate... opet ima ukus istog pileta....
WINDOWS 98 PILE Uvijek ocekujte nesrecu dok prelazi.
WINDOWS 2000 PILE Ne smijem ni pomisliti....

Pošalji "Zašto je pile prešlo cestu" na Facebook Pošalji "Zašto je pile prešlo cestu" na Google Pošalji "Zašto je pile prešlo cestu" na My Yahoo! Pošalji "Zašto je pile prešlo cestu" na Live Pošalji "Zašto je pile prešlo cestu" na MySpace Pošalji "Zašto je pile prešlo cestu" na Twitter Pošalji "Zašto je pile prešlo cestu" na Digg Pošalji "Zašto je pile prešlo cestu" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Baaanzaaji! (avatar)