JA SAM SAMO ŽENA.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

JA SAM SAMO ŽENA....

Oceni ovaj blog
Ne osudjuj me... Ni za grube riječi, ni za preke poglede.... Svakome se loš dan omakne...Ja nisam savršena... Ne želim da budem... Znam da se radujem, ali i da se ljutim.... Ponekad puno pričam, a ponekad samo šutim... Nauči da slušaš moju tišinu... Znam da Ti to možeš... Ako me voliš, voliš sve što je u meni... Sve moje mane i vrline... Ne idealiziraj me...Ja nisam princeza iz nekog romana.... Ja sam žena koja voli, sa puno vrlina i puno mana.....
Ima u meni i jedna mrvica dobrote... I dva zrna djetinjstva... I par žličica sirupa protiv tuge... I nečeg blesavog... I nečeg nezrelog... A radi boljeg zapleta ove unutrašnje drame...Ima u meni...I malo sebe same.....)
moj ŽIVOT .. moj IZBOR.. moje GREŠKE...moje POSLjEDICE - MOJA STVAR...

Pošalji "JA SAM SAMO ŽENA...." na Facebook Pošalji "JA SAM SAMO ŽENA...." na Google Pošalji "JA SAM SAMO ŽENA...." na My Yahoo! Pošalji "JA SAM SAMO ŽENA...." na Live Pošalji "JA SAM SAMO ŽENA...." na MySpace Pošalji "JA SAM SAMO ŽENA...." na Twitter Pošalji "JA SAM SAMO ŽENA...." na Digg Pošalji "JA SAM SAMO ŽENA...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. skura58 (avatar)
    Znaš Blondika. bila je pripremljena za štampu knjiga
    "Kako razumeti žene" I deo od 12.358 stranica,
    ali se onda žena predomislila.
  2. iamblond (avatar)
    Znam Skura....ali ja sam vidjela deblju knjigu pod naslovom:

Upute muškarcima za upotrebu ŽENE.....ali ne poznam niti jednog muškaraca koji može toliko dugo čitati....
  3. skura58 (avatar)
    Extra odgovor Blondika
  4. iamblond (avatar)
    znam.....
  5. Tvoj_neko (avatar)
    Ima u tebi ljubavi.. i strasti...
    i mnogo vise neg' mrva dobrote.
    Nadam se da nikad nece odrasti
    to dete u tebi - divne li lepote!
    Znam da prepoznam strepnju i slutnju,
    da slusam tvoju tisinu i cutnju,
    i svidjas mi se blesava i nezrela,